در صورت عدم تماشای قسمت جدید انتقامجویان، از خواندن خبر یا تماشای تریلر پرهیز کنید: اگر فیلم Avengers: Endgame نتوانست احساسات شما را تحت تاثیر قرار دهد، احتمالاً فیلم Spider-Man: Far From Home این کار را خواهد کرد.

ظاهراً پس از مرگ تونی استارک در بخش‌های پایانی فیلم Avengers: Endgame، پیتر پارکر شرایط خوبی را پشت سر نمی‌گذارد و در مواجه با وظایفش به عنوان مرد عنکبوتی به مشکل برخورده است. تریلر جدید Spider-Man: Far From Home که برای مخاطبان چینی منتشر شده، روی این موضوع مانور می‌دهد.

اوایل تریلر Spider-Man: Far From Home می‌بینیم که میستریو (با نقش آفرینی جک جیلنهال) به عنوان متحد کنار مرد عنکبوتی نشسته و با او درباره سختی‌های ابرقهرمان بودن صحبت می‌کند. میستریو به پیتر جوان می‌گوید حتی اگر نبردها را با پیروزی پشت سر بگذاری، برخی اوقات عزیزانی که برای محافظت از آن‌ها تلاش می‌کنی می‌میرند.

بخشی از این جملات در شرایطی از زبان میستریو گفته می‌شوند که پیتر پارکر جلوی یاد بود مرد آهنی ایستاده است. در ادامه می‌توانید تریلر Spider-Man: Far From Home را مشاهده کنید:

با توجه به تریلرها و اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده، به نظر می‌رسد یاد تونی استارک در ذهن پیتر پارکی تاثیر قابل توجهی روی تصمیمات او در جریان داستان خواهد داشت. این موضوع را اریک کارول، تهیه کننده Spider-Man: Far From Home، نیز تایید کرده است:


حضور او به شدت احساس می‌شود. و پیتر همچنان به این نکته اشاره می‌کند تونی این لباس را به او داده است. تونی و هپی در جریان این فیلم بارها و به شکل‌های مختلف به او کمک خواهند کرد. تونی استارک با وجود اینکه دیده نمی‌شود اما در این فیلم حضور دارد.


البته هپی و میستریو تنها افرادی نیستند که قرار است به پیتر پارکر در مسیر تازه‌ای که قدم گذاشته کمک کنند و فیوری نیز نقش مهمی خواهد داشت. در پایان، لازم به ذکر است که اکران جدید ترین فیلم دنیای سینمایی مارول از تاریخ 11 تیر ماه آغاز خواهد شد.

منبع:ویجاتو

انتهای پیام/