اگر خاطرتان باشد هفته گذشته لیست احتمالی اولین DLC بازی پرطرفدار  مورتال کامبت 11 در سطح اینترنت لو رفت؛ حالا نخستین تریلر رسمی این افزونه  در حالی منتشر شد که بخش بزرگی از لیست یاد شده را تایید می‌کند و البته معرفی دو کاراکتر را به آینده موکول کرده است.

تریلر معرفی این DLC که The Kombat Pack نام دارد، گیم پلی کامل کاراکتر  Shang Tsung را به نمایش گذاشته و سپس اسامی سه مبارز دیگر را معرفی  می‌کند. دو مهمان اضافی نیز همچنان ناشناخته باقی مانده‌اند که طی هفته‌های  آینده به صورت رسمی معرفی خواهند شد.

گفتنی است Early Access کاراکتر Shang Tsung و مجموعه پوسته‌های کلاسیک نینجا در تاریخ ۲۸ خرداد منتشر خواهد شد. لیست کاراکترهای دیگری که از طریق The Kombat Pack معرفی خواهند شد را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

  • Nightwolf
  • Sindel
  • Spawn
  • دو کاراکتر مهمان دیگر

 


 

همانطور که واضح است تریلر منتشر شده به هیچ عنوان نشان نمی‌دهد دو  مبارز باقی مانده چه کسانی هستند، اما با توجه به آنچه پیش از این لو رفته  بود و تا حدی صحتش تایید شده، می‌توانیم منتظر شخصیت‌های جوکر، شیوا یا  ترمیناتور باشیم، ولی در هر صورت هنوز چیزی قطعی نیست.

ناگفته نماند افزونه The Kombat Pack به صورت مستقل با قیمت ۴۰ دلار در  دسترس قرار خواهد گرفت، و البته جزئی از نسخه پریمیوم مورتال کامبت 11 با  قیمت ۹۹.۹ دلار است. پک مورد بحث علاوه بر تمام کاراکترهایی که در راه  هستند و هر کدام اسکین‌های مستقلی دارند، ۱۹ پوسته اضافی نیز در اختیار  کاربران قرار خواهد داد. گفتنی است کاراکترهای این DLC طی ماه‌های آینده به  مرور در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت.

نیما فرشین در بررسی بازی مورتال کامبت 11 نوشته «قطعا اگر طرفدار سبک فایتینگ هستید و از تماشای خشونتی بی‌مانند  لذت می‌برید، مورتال کامبت 11 برای شما ساخته شده. بازی در کل کیفیت ساخت  بالایی دارد و بدون اغراق یکی از کامل‌ترین فایتینگ‌های حال حاضر است. از  طرفی اگر میل به شرکت در رقابت‌های آنلاین را دارید، مورتال کامبت 11 از  این نظر نیز نظرتان را جلب می‌کند و پکیج کاملی پیش رویتان می‌گذارد که  می‌توانید برای ساعت‌ها از تجربه‌اش لذت ببرید».

منبع:ویجیاتو