تلگرام ونتینو  توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت ۱۱ ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

لطافه lattafa

کمی صبر کنید...

Lattafa


شرکت عطرسازی لوکس لطافه (Lattafa Perfumes Industries L.L.C) پیشرو دبی از عطرهای معتبر عربی است و دنیای پیچیدگی رایحه را برای همه افرادی که به دنبال خرید آنلاین عطر در امارات هستند در دسترس قرار می دهد.

لطافه با الهام از کلمات عربی، "لطیف" برای مهربانی و "لطیفه" برای خوشایند، با تجمل و ظرافت فرهنگ عربی طنین انداز می شود و جوهر میراث باشکوه خود را به وضوح در عطر فریبنده خود به تصویر می کشد.


در سال 1980، عطر و ادکلن های لطافه توسط آقای شیخ شهید احمد و یکی از بنیانگذاران آن آقای شعیب اقبال که چشم انداز ایجاد عطری با کیفیت و لوکس را برای مشتریان محلی در خاورمیانه داشتند، ایده‌پردازی شد. سپس یک استارتاپ با صادرات خود به کشورهای عمده شورای همکاری خلیج فارس به یک شرکت مشهور تبدیل شد. برای تداوم میراث، این شرکت Lattafa را در سال 1992 راه اندازی کرد تا دامنه تجارت خود را فراتر از خاورمیانه گسترش دهد و به مشتریان در سراسر جهان خدمت کند. امروز، پس از گذشت چندین دهه، لطفا تولید کننده کامل عطر و تامین کننده بهترین عطرها در امارات متحده عربی برای مشتریانی در حال افزایش در خاورمیانه و خارج از کشور است که از تجمل واقعی قدردانی می کنند. سه نسل از خانواده شیخ به مجموعه عطرها و عطرهای توسعه یافته در لطفا که بیانگر شخصیت، ایجاد تأثیرات ماندگار و برانگیختن احساسات مثبت هستند، افتخار می کنند.

دسته‌بندی