کلیه اقلام عطر و ادکلن ارائه شده در ونتینو فقط اورجینال و یا شرکتی مانند فرگرنس و ریو بوده و کالاهای متفرقه و فیک مطلقا عرضه نمی گردد.
ارسال رایگان سفارش های پستی بیش از 250.000 تومان به همه ایران (پرداخت فقط آنلاین) و سفارش های فوری بیش از 400.000 تومان فقط به تهران
فروشگاه اینترنتی ونتینو | عطر کلوين کلاين Calvin klein perfum

کلوين کلاين Calvin klein


برند Calvin klein با با نام اختصاري C.K ، سی کی ، توسط کلوين کلاين در  سال 1960 در زمينه مد ،لباس، جواهرات و عطر تاسيس شد. کالوين کلين فارغ  التحصيل دانشکده طراحی ، با طراحی و توليد پوشاک زنانه ، خط توليد پوشاک  ورزشی را افتتاح کرد و اولين محصولات مراقبت از پوست اين شرکت ، در سال  1981 راه اندازی شد. در همان سال با راه اندازی خط تولید عطر، کلوين کلاين  وارد دنيای عطر و ادکلن شد و با معرفی عطرهای Eternity و Obsession موفقيت  خوبی را بدست آورد . شورای طراحان مد و لباس آمريکا در سال 1982 اولين  جايزه را به Calvin klein داد و دومين و سومين جايزه را در سال های 83 و 86  به اين برند موفق اعطا کردند. همچنين Calvin klein در سالهای 73 و 74و 75  جايزه Coty به عنوان جوانترين طراح مد و در سال 93 جايزه CDFA را برای  طراحی پوشاک زنانه و مردانه را دريافت کرد. برند Calvin Klein در بازه  زمانی 1978 تا 2013 دارای 95 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد.  مستر نوز يا همان آقای بينی (متخصص عطر) مشغول به کار در برند Calvin klein  برای طراحی عطر و ادکلن کالوين کلين عبارتند از : Sophie Labbe, Ann  Gottlieb, Rodrigo Flores-Roux, Ellen Molner, Bruno Jovanovic, Jean-Marc  Chaillan, Loc Dong, Carlos Benaim, Alberto Morillas, Harry Fremont, IFF,  Richard Herpin, Pierre Wargnye, Yves Cassar, Pascal Gaurin, Caroline  Sabas, Honorine Blanc, Pierre Negrin, Steve Demercado, Sophia Grojsman,  Jacques Cavallier, Clement Gavarry, Dominique Ropion, Coty, Thierry  Wasser, Givaudan, Jean Guichard, Bob Slattery and Rene Morgenthaler.


کمی صبر کنید...

دسته‌بندی