کلیه اقلام عطر و ادکلن ارائه شده در ونتینو فقط اورجینال و یا شرکتی مانند فرگرنس و ریو بوده و کالاهای متفرقه و فیک مطلقا عرضه نمی گردد.
ارسال رایگان سفارش های پستی بیش از 250.000 تومان به همه ایران (پرداخت فقط آنلاین) و سفارش های فوری بیش از 400.000 تومان فقط به تهران
فروشگاه اینترنتی ونتینو | عطر دیویدوف Davidoff Perfum

دیویدوف Davidoffدیویدوف Davidoff يک  کمپانی توليد تنباکو سوييسی است که توسط Henri Davidoff در اوايل قرن 20  تاسيس شد. خانواده ی ديويدوف که دراصل روسی بودند ، در سال 1906 به دليل  مشکلات سياسی روسيه به سوييس مهاجرت کردند . او بعد از اتمام تحصيلات عالی  برای فراگيری تجارت تنباکو به آمريکای مرکزی و جنوبی سفر کرد و توانست  اولين مغازه ی تنباکوفروشی خود را سال 1912 در Geneva راه اندازی کند. پسر  وی Zino به سرزمين پدری اش بازگشت و حرفه ی توليد و فروش تنباکو را دنبال  کرد .برند ديويدوف در زمينه های گوناگون نظير :عطريات ،کالاهای چرمی و زيور  آلات نيز فعاليت داشت . اولين عطر و ادکلن ديويدوف در سال 1984 با نام  Davidoff for Men به بازار عرضه شد که بعد از آن با مجموعه ی Cool Water  موفقيت هاي بسيار و چشمگيری را از آن خود کرد و هنوز هم جزوء پرفروش ترين  عطر ها می باشند. برند Davidoff در بازه زمانی 1984 تا 2013 دارای 52 عطر و  ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد . مستر نوز يا همان آقای بينی (متخصص  عطر) مشغول به کار درعطر ديويدف برای طراحی عطر و ادکلن برند Davidoff  عبارتند از : Antoine Lie, Aurelien Guichard, Pierre Bourdon, Nathalie  Lorson, Philippe Bousseton, Beatrice Piquet, Pierre Wargnye, Benoit  Lapouza, Edouard Flechier, Alain Astori, Francoise Caron, Francis  Kurkdjian, Jean Jacques, Bernard Ellena ,Lucas Sieuzac.

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی