تلگرام ونتینو 🥳🥳 عزیزان سال نو مبارک. آرزوی سالی سرشار از خوشی و سعادت برای همه شما عزیزان داریم 🥳🥳.

درباره ما

سلام

اگر شما سایت ما رو مشاهده کردید و به صفحه درباره ما سری زدید، با افتخار وظیفه خودمان می دانیم این محبت شما جبران کنیم توضیحی کوتاه و صادقانه به شما ارائه کنیم.

در نزدیکی ما یک مغازه دار و فروشنده قدیمی هست که سالیان سال هست مردم با خیال راحت ازش خریداری می کنند و کسب و کارش هم همیشه به لطف خدا خوبه. از پول بالا نمیره ولی همیشه کارش پر رونق است و مشتریاش واقعا بهش اطمینان دارند. اونم آدم صادقی هست و اجناس رو با قیمت مناسب ارائه می کنه و در موردشون هم خیلی غلو و بزرگنمایی نمی کنه، بقول معروف سیرداغ پیاز داغش رو زیاد نمی کنه، همونی که هست رو راست و درست میگه. همین باعث شده مشتریان قدیمی و وفاداری داشته باشه و من بارها دیدم مشتری ها حتی خیلی قیمت ها رو بررسی نمی کنن، هر قیمتی میگه بدون شک و نگرانی راحت پرداخت می کنن چون تو دراز مدت باورش کردن و بهش "اعتماد" دارن.

ما در تیم ونتینو سرمایه کارمون اول توکل به خدا و سپس تلاش مستمر است و هدف ما به دست آوردن اعتماد مشتریان مون و در نهایت به دست آوردن سودی هست که از یک معامله برد برد به دست اومده و چون مشتریان از ما راضی هستند انشاله برکت هم با خودش میاره.

کالای اصلی که در این سایت به فروش می رسه انواع عطر و ادکلن اورجینال و شرکتی هست. 

یه چیزی رو خوبه بدونین ؛ اگر کالایی رو از ما گرفتین و رضایت شما رو تامین نکرد صادقانه و منطقی مشکلاتش رو به ما بگین و بدونین که حتما پیگیری میشه. هدف ما اینه که هرگز سود مقطعی رو فدای اطمینان بلند مدت مشتریان مون نکنیم. مطمئن باشید رضایت شما رو با رضایت تامین کنندگان عوض نخواهیم کرد.

ایرادات و نقایص ما رو به خودمون هدیه بدهید و اگه خوبی دیدید به دیگران بگید و ما رو در راهی که آغاز کردیم یاری کنین.

امیدواریم شایسته اعتماد و اطمینان شما باشیم.