تلگرام ونتینو توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

نحوه ثبت سفارشهمراهان عزیز ونتینو جهت ثبت سفارش به نکات ذیل توجه فرمایید.

۱-  در سایت ثبت نام نموده و وارد شوید

۲-  اطلاعات پنل کاربری شامل نام، شماره تماس ، آدرس پستی و ... را با دقت و صحت تکمیل نمایید. این کار موجب خدمت رسانی هر چه بهتر و صحیح تر به شما عزیزان خواهد شد.

۳- در هنگام ثبت سفارش اطلاعات محصولات وخدمات را مطالعه و شرایط مرتبط با هر کالا را به دقت بررسی و سپس نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید

۴- اطلاعات موجود در خصوص کالاها جنبه عمومی دارد و چنانچه در خصوص کالاهایی مانند محصولات بهداشتی، محصولات فنی اعم از الکترونیکی ، نیاز به بررسی بیشتر دارید می توانید به مشاوران متخصص در این حوزه ها مراجعه نمایید و پس از اطمینان از تامین انتظارات مورد نظرتان نسبت به خرید اقدام نمایید.

۵- اگر کالا دارای ویژگی های مختلف مانند رنگ و سایز و ... است در انتخاب آنها حداکثر دقت را مبذول نمایید.

۶- اگر کالایی را بصورت تحویل فوری می خواهید قبل از ثبت سفارش از موجودی و آماده ارسال بودن آن ، از طریق تماس با واحد فروش ونتینو اطمینان حاصل نمایید.

۷- پس از انتخاب کالا به تعداد مورد نظر و (قابل خرید) ، به سبد خرید خود بیفزایید

۸- اگر کوپن تخفیفی دارید در مرحله بعد وارد نمایید تا تخفیف مورد نظر در صورت حساب شما اعمال گردد.

۹- در صفحه بعد انواع روش های ارسال برای شما نمایش داده می شود. با توجه به سرعت زمانی که مایلید کالا به دست شما برسد و البته هزینه های مرتبط با آن یکی از روش های ارسال را بر گزینید. توضیحات روش های ارسال را در صفحه مربوطه در اینجا ببینید.

۱۰- با توجه به بند 6 اگر کالایی تحویل فوری ندارد یا در شرایط آماده ارسال فوری نیست، از انتخاب روش های حمل فوری مانند الوپیک اجتناب نمایید. اگر کالایی تحویل فوری نداشته باشد، ونتینو روش های ارسال با هزینه ارسال بسیار کمتر را برای شما عزیزان پیش بینی نموده است.

۱۱- در مرحله بعد انواع روش های پرداخت وجه برای شما نمایش داده می شود که می توانید ، هر کدام را که مایلید انتخاب نمایید. توجه نمایید در روش حمل با پست اگر گزینه پرداخت در محل را انتخاب کنید، شرکت پست بابت خدمات پرداخت در محل هزینه جزیی دیگری غیر از هزینه پست که قبلا نمایش داده بود از شما وصول خواهد نمود.

۱۲- موکدا توصیه می گردد پرداخت های خود را به روش اینترنتی و یا نهایتا کارت به کارت انجام دهید.

۱۳- اگر سفارشی را ثبت کردید و پرداخت آنرا مایلید بعدا انجام دهید، هر زمان به پنل کاربری خود وارد شوید با رفتن به قسمت سفارشات درخواست ها قابل مشاهده و پرداخت می باشند.

۱۴ - اگر در خصوص سفارش نکته یا موردی دارید در اولین فرصت و قبل از آغاز فرآیند ارسال مراتب را از طریق تماس با ونتینو و یا از طریق بخش تیکت به همکاران ما اطلاع دهید.

جهت آشنایی بیشتر با انواع روش های پرداخت و ارسال و شرایط و قوانین و یا شرایط استداد و مرجوعی ، لطفا حتما صفحات مربوطه را که لینک همگی در پایین صفحه اصلی فروشگاه هست ، را مطالعه نمایید.