هفت روز ضمانت بازگشتهمراهان و مشتریان عزیز ونتینو، تمام تلاش تیم ونتینو بر این است که بهترین محصولات با بالاترین سطح رضایتمندی را برای شما به ارمغان بیاورد ولی به هر تقدیر ممکن است مواردی پیش بیاید که مشتریان گرامی به هر دلیل بخواهند کالای خود را مرجوع و وجه پرداختی خود را مسترد نمایند. شرایط و ضوابط برگشت کالا و استرداد وجه به شرح زیر می باشد.

در دو وضعیت امکان دارد خریداران نسبت به درخواست برگشت اقدام نمایند. 

یک اینکه کالا یا محصول دریافتی دارای یک ایراد شکلی یا فنی و مانند آن باشد که خریدار یا مایل به برگشت یا تعویض آن است. در برخی موارد ممکن است به نظر بین کالای موجود در سایت با کالایی که خریدار دریافت نموده است مغایرتی وجود داشته باشد. هر چند تمام تلاش تیم ونتینو بر این است که اطلاعات در حد امکان دقیق از محصولات را در بخش مشخصات کالا درج نماید و در استفاده از تصاویر نیز از تصاویر واقعی از محصول که توسط تیم فروش ونتینو گرفته می شود استفاده گردد. ولی احتمال بروز این گونه موارد با وجود همه دقتی که تیم فروش بکار می بندد را صفر در نظر نمی گیریم.

دوم اینکه کالای مورد نظر هیچ یک از موارد بالا را شامل نمی شود و کالا مطابق مشخصات و همان کالای مد نظر خریدار بوده است ، ولی به هر دلیل خریدار از سفارش خود منصرف گردیده است. 

ما شرایط اول را برگشتی و شرایط دوم را از این پس انصرافی می نامیم.

در خصوص کالاهای برگشتی و انصرافی لطفا نکات زیر را مد نظر قرار داده و رعایت فرمایید تا امکان سرویس دهی هر چه بهتر به شما عزیزان و جلب نظر شما را به نحو احسن داشته باشیم و با عدم رعایت برخی موارد راه خدمت رسانی هر چه بهتر به شما برای ما مسدود نگردد.

1- در خصوص پوشاک توجه گردد محصول مورد نظر فقط پرو شده باشد و در وضعیت اولیه و کاملا نو حفظ گردد.هر گونه آثاری که نشانگر استفاده از محصول باشد مانند لک ، کشیدگی، رنگ رفتگی یا بوی بدن و عطر، شرایط بازگشت کالا را مخدوش می نماید.

2- کالا در وضعیت اولیه باشد و مارک، نشان ، جعبه و ویژگی های بسته بندی ، دکمه های اضافی ، متعلقات و ... آن مانند اول باقی مانده باشد و از آن جدا نگردد. 

3- بازگشت اقلامی که منع بهداشتی دارند مانند لباس های زیر ، کالاهای بهداشتی و ... امکان پذیر نمی باشد. بویژه در مورد عطر و ادکلن در صورت باز شدن شرینک و بسته بندی آن و یا هر گونه استفاده از آن (حتی یک پاف) مطلقا امکان استرداد کالا وجود ندارد. ولی تا قبل از مخدوش شدن بسته بندی و یا هر گونه استفاده از آن امکان مرجوعی کالا وجود دارد.

4- در خصوص عطر های شرکتی مانند ریو کالکشن ، اسمارت کالکشن ، برند کالکشن و فرگرنس و جانوین و ژکساف توجه فرمایید این عطر ها نمونه اقتصادی عطر های معروف دنیا هستند البته با قیمت بسیار نازل تر، پس نباید انتظار داشته باشید از بابت رایحه و ماندگاری و پخش بو عینا مشابه اصلی باشد و این دلایل جهت مرجوعی کالا پذیرفته نیست . همچنین توجه نمایید در عطر های شرکتی بعضا دو سری عطر مربوط به دو بازه زمانی، مثلا عطر یک سال قبل با عطر امروز ممکن است از بابت رایحه و ماندگاری و پخش بو تفاوتی با همان عطر قبلی از همان شرکت داشته باشد که این موضوع نیز از کنترل این مجموعه خارج می باشد و این مجموعه صرفا طبق سفارش خریدار تامین و عرضه آنرا جهت خریداران انجام می دهد.

5- اگر مغایرت کالا قبل از باز شدن پک محصول قابل رویت باشد ، سلفون و شرینک و ... آن نباید باز شده باشد. مثلا عدم تطابق در رنگ و یا مشخصات فنی که از روی بسته بندی قابل رویت بوده است.

6- کالاهای الکترونیکی مانند موبایل و دوربین و تبلت و ... که مشخصات دقیق فنی دارند امکان استرداد ندارند.

7- کالاهایی اعم از داخلی و خارجی که دارای برند و نمایندگی در ایران هستند و شرکت اصلی گارانتی آنها را تامین نموده است، در صورت بروز مشکلات فنی باید به خدمات پس از فروش شرکت مادر ارجاع گردد.

8- پک و بسته بندی محصول باید مانند شرایط اولیه بوده و از نوشتن ، چسبانیدن اتیکت و چسب زدن روی آن پرهیز نمایید.

9 - کالاهایی که به دلیل استفاده نادرست خریداران دچار ایراد فنی و ظاهری گردیده اند از شمول قوانین بازگشت خارج می گردند.

10 - در صورتیکه کالای مورد نظر برای مرجوعی، به همراه هدیه ارائه شده باشد ، لازم است تا کالای هدیه نیز به همراه کالای اصلی مرجوع گردد.

اگر کالایی با رعایت شرایط فوق الذکر دارای مشکلات و موارد فنی و شکلی و یا ظاهری بود و یا با ویژگی های اعلامی در سایت مطابقت نداشت و یا در مواردی بود که نیاز به تعویض سایز دارد می توانید ضمن تماس با واحد فروش و یا ثبت تیکت در بخش پشتیبانی درخواست خود را ثبت نمایید. توجه نمایید جهت اعلام این موارد حداکثر 24 ساعت پس از دریافت کالا درخواست خود را ثبت نمایید امکان رسیدگی به درخواست هایی بعد از این زمان وصول شود وجود نخواهد داشت. همچنین توجه فرمایید هزینه ارسال محصولات انصرافی بر عهده خریداران گرامی بوده و هزینه ارسال محصولات برگشتی بر عهده ونتینو می باشد. جهت اطلاع از نحوه استرداد وجه ، کالاهای برگشتی اینجا را مطالعه نمایید.

ونتینو همانگونه که در دیدگاه ونتینو هم به آن اشاره شده است هدف بلند مدتی دارد که با همراهی شما عزیزان این هدف تسهیل و دست یافتنی تر می شود. لذا همه تلاش ما بر جلب نظر و رضایت شما است و هر جا حقی از مشتری بر عهده ما باشد، سعی ما بر آن است تا بالاتر از انتظارات او خواسته های معقولش را تامین نماییم. شما هم با حسن نظر، دقت در تحویل و استفاده از محصولات ما را در این مهم یاری نمایید.