توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

قوانین و مقررات ونتینو

قوانین و مقررات


همراهان عزیز ونتینو ، استفاده از فروشگاه اینترنتی ونتینو به هر شکل، به معنای آگاهی و قبول شرایط مندرج در این بخش است؛ از این رو خواهشمند است موارد زیر را مطالعه فرمایید. توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل همه شرایط و قوانین این فروشگاه از سوی کاربر است و شرایط و قوانین مندرج، به عنوان توافق‏‌های قبلی به حساب می آید. اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی ونتینو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط خواهد بود.

فروشگاه: وب سایت و فروشگاه اینترنتی ونتینو  به آدرس  https://www.wantino.com می باشد.
مشتری یا کاربر: به شخصی گفته می‌شود پس از ورود به سایت ونتینو ، با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش اقدام کند. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در اطلاعات کاربری خود ثبت می‌کند، به عنوان آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی مورد تایید مشتری به حساب می آید و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از آن طریق صورت می‌گیرد. همچنین شماره کارت اعلامی از طرف کاربر بعنوان شماره اصلی در خصوص تعاملات مالی محتمل در نظر گرفته خواهد شد.
سفارش: کالا یا خدماتی است که مشتری انتخاب می کند و با افزودن آن ها به سبد خرید قصد خرید آنها را دارد.
روز کاری:  شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثناء تعطیلات رسمی است و ساعات کاری شنبه تا چهار شنبه ۸:۳۰ الی ۱۷ و روزهای پنجشنبه الی ۱۳ می باشد. و همه سفارش‏‌ها در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی می‌‏شوند؛ مشتریان امکان سفارش گذاری و استفاده از وب سایت را در هر ساعت از شبانه روز خواهند داشت.


•شرایط و قوانین
- لازم است که مشتریان در هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند، در غیراین صورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و زیان احتمالی بر عهده ایشان است. علاوه بر این سفارش های ثبت شده تنها به شخص معرفی شده در فرم اطلاعات مشتری و با کنترل کارت شناسایی انجام می پذیرد؛ شخص معرفی شده می تواند شخص کاربر و یا فرد مورد تایید وی باشد.
- در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد، حتی پس از سفارش‌‏گذاری مشتری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی ونتینو محفوظ است.
- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی یک الی دو روز کاری به حساب مشتری که در پنل اعلام نموده است برگشت داده خواهد شد.
- در صورت بروز خطای محرز، در درج قیمت کالاهای موجود، فروشگاه اینترنتی ونتینو می تواند سفارش ثبت شده مشتری را ابطال و وجه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز نماید.
- توجه داشته باشید که شماره 500040000001 شماره‌ای است که فروشگاه اینترنتی ونتینو از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین ایمیل های ارسالی از طرف ونتینو با دامنه *@wantino.com خواهد بود. لذا خواهشمند است در صورت مواجهه با موارد مشکوک ضمن پرهیز از پاسخ موارد را به ونتینو اطلاع دهید.

• برگشت و یا تعویض کالا
- تعویض کالای خریداری شده تا ۷ روز پس از خرید، در صورتی امکان پذیر است که اشکال یا ایرادی در کالا وجود داشته باشد (که ناشی از استفاده نادرست از کالا توسط مشتری نباشد)، یا کالا با اطلاعات مندرج در وبسایت مطابقت نداشته باشد؛ علاوه بر این لازم است کالا از حالت پلمپ خارج نشده، تست و یا استفاده نشده باشد. در مورد پوشاک و سایر اقلام مشابه که ملاحظات بهداشتی دارند منوط به تایید واحد استرداد و پشتیبانی مبنی بر عدم استفاده از کالا می باشد.
- برای اطلاع از نحوه برگشت و یا تعویض کالا می توانید صفحه مربوطه را مطالعه نمایید و یا در صورت نیاز ساعات کاری با امور مشتریان ونتینو تماس حاصل فرمایید. اطلاعات بیشتر در اینجا

- برگشت کالا در مورد کالاهای انصرافی در شهر تهران، از طریق روش های حمل ونتینو و در شهرستان ها از طریق پست و توسط مشتری انجام می پذیرد. اطلاعات بیشتر در اینجا
- برگشت وجه پرداختی تا دو روز کاری پس از تعویض کالا توسط فروشگاه اینترنتی ونتینو و به صورت کارت به کارت انجام خواهد پذیرفت. اطلاعات بیشتر در اینجا

- روش حمل و هزینه های مربوطه به هر کالا با توجه به حجم و وزن ومقصد معین شده و در مرحله ثبت سفارش توسط خریدار قابل انتخاب می باشد. اطلاعات بیشتر در اینجا