توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

عطر یاب


با هدف ساده سازی جستجوی انواع عطر و ادکلن و بعد از مدتها تلاش صفحه عطریاب ونتینو برای شما عزیزان طراحی گردیده است. هدف این صفحه این بوده است که علاقمندان بتوانند با روش های مختلف عطر مورد علاقه خود را جستجو نمایند. یکی از سوالاتی که خریداران عطر معمولا با آن مواجه هستند، این بوده است که نمونه های شرکتی عطر و رایحه مورد علاقه آنان توسط چه برند های شرکتی تولید شده است. مثلا فردی که از عطر دیور ساواج استفاده می نماید و بدنبال نمونه های شرکتی آن می باشد در این قسمت به راحتی می تواند انواع عطر دیور ساواج که تولید شرکت های مختلف مثلا فرگرنس یا جانوین یا ... می باشد، را در این قسمت بیابد. در این صفحه چهار فیلتر طراحی شده است که کارکرد آنها بدین شرح است. 

1- فیلتر  " برند / رایحه " : با استفاده از این فیلتر می توانید کلیه عطر های یک برند خاص را یکجا ملاحظه نمایید. مثلا با انتخاب "دیور" کل محصولات دیور اعم از اورجینال و انواع شرکتی نمایش داده می شود. توجه نمایید جهت تسهیل کار بازدید کنندگان رایحه معروف برخی برند ها هم تفکیک گردیده است مثلا " دیور / ساواج " . با انتخاب این فیلتر کل دیور ساواج ها شامل اورجینال و انواع شرکتی نمایش داده می شود و سایر محصولات دیور غیر از ساواج نمایش داده نمی شود. توجه نمایید اگر رایحه ای تفکیک نشده است مثلا "دیور / جوی" ، آنگاه برای یافتن آن باید همان سر فهرست دیور را انتخاب نمایید.

2- فیلتر " اصالت " : در اینجا اگر بدنبال اورجینال هستید گزینه آنرا انتخاب کنید و اگر نمونه و یا نمونه های شرکتی خاصی مد نظر هست انتخاب کنید. مثلا اگر برند/رایحه را دیور/ساواج را برگزینید و اصالت را ریو کالکشن و اسمارت کالکشن انتخاب نمایید، کل محصولاتی که این دو شرکت با رایحه دیور ساواج تولید نموده اند ملاحظه خواهید نمود.

3- فیلتر " جنسیت " : جستجو بر اساس عطر های زنانه و مردانه

4- فیلتر " تم بویایی " : جستجو بر اساس تم بویایی مانند عطر خنک و شیرین و گرم و تلخ و ...

* اگر با موبایل سایت را مشاهده می نمایید کلید جستجو را زده و استفاده نمایید.

نسخه موبایل  << فیلم راهنمای عطر یاب ونتنیو در سایت آپارات >>  نسخه دسکتاپ

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی