تلگرام ونتینو توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

پرسش‌های متداولدوستان عزیز اگر سوالی دارید لطفا ابتدا این صفحه را ملاحظه نمایید اگر پاسخ سوال خود را پیدا نکردید با ما تماس بگیرید.


سفارش من کی به دستم می رسد؟

قبل از ساعت 11 هر روز کاری ثبت کنید همان روز با پیک می توانید دریافت کنید . اگر روش ارسال را پستی انتخاب کرده باشید روز کاری بعد توسط پست جمع آوری می شود . کد رهگیری روز بعد از جمع آوری برای شما پیامک می شود.


آیا پس از دریافت، اگر بوی عطر را نپسندم امکان مرجوعی وجود دارد؟

متاسفانه پس از استفاده به هیچ عنوان امکان مرجوعی نیست ولی ادکلن باز نشده تا 7 روز قابل مرجوعی می باشد


امکان خرید حضوری هم هست؟

دوستان عزیز ما تحویل حضوری داریم ولی خرید حضوری به منظور تست نداریم. برای تحویل حضوری حتما سفارش را در سایت ثبت کنید و برای روش ارسال گزینه "حضوری دریافت می کنم" را انتخاب کنید . به محض آماده شدن سفارش برای دریافت با شما تماس گرفته می شود


امکان پرداخت در محل وجود دارد؟

پرداخت در محل برای ارسال پیک در شهر تهران وجود دارد و می توانید مبلغ سفارش را در زمان تحویل توسط پیک بپردازید . ولی پرداخت در محل پستی چه برای تهران و چه غیر از تهران ارائه نمی شود


آیا ادکلن ها اصل هستند؟

دوستان عزیز محصولات ارائه شده در سایت ونتینو دارای اصالت هستند .حتما توضیحات ارائه شده در صفحه "شرایط پشتیبانی" بویژه بند 5 را ملاحظه کنید.


امکان تیپاکس وجود دارد؟

دوستان عزیز ارسالهای ونتینو با پست پیشتاز انجام می شود. اگر مایل به ارسال با تیپاکس هستید هزینه پیک جهت ارسال به دفتر تیپاکس و کارهای ثبت سفارش از شما دریافت شده و سفارش بصورت پس کرایه برای شما با تیپاکس ارسال می شود. برای این مورد حتما ، با دفتر ونتینو در اولین زمان کاری تماس بگیرید.


از سایت نمی تونم ثبت سفارش کنم چی کار کنم؟

اگر از سایت ثبت سفارش کنید خیلی بهتره ولی اگر نتوانستید در واتساپ یا اینستاگرام یا تلگرام پیام بدهید و نام کامل و ترجیحا لینک محصول را به همراه نام کامل ، آدرس دقیق ، کد پستی و شماره موبایل خودتان را ارسال کنید . سفارش شما توسط همکاران ما برای شما ثبت می شود.