توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

ایو سن لوران Yves Saint Laurent


عطر و ادکلن ایو سن لورن Yves Saint Laurent Perfume

در این صفحه با مشخصات ، قیمت و خرید عطر و ادکلن و ادوپرفیوم ایو سن لوران Yves Saint Laurent Perfume اورجینال (اصل) و انواع ایو سن لورن Yves Saint Laurent شرکتی آشنا می شوید. عطر ادکلن های اورجینال ایو سن لوران Yves Saint Laurent و انواع عطر ادکلن های شرکتی ایو سن لوران Yves Saint Laurent شامل رایحه های مشهور زیر می باشد که با استفاده از فیلتر های مختلف قرار داده شده در این صفحه شامل اصالت (اورجینال یا شرکتی بودن و اینکه از کدام شرکت) ،رایحه (کدام کار از این برند) ، جنسیت (مردانه و زنانه) یا تم بویایی (گرم و خنک و شیرین و...) براحتی می توانید به نمونه دلخواه خود دسترسی پیدا نمایید.

برند ایو سن لوران خانه مد فرانسوی است که توسط ایو هنری دونات ماتیو-سن-لوران تاسیس شد. که به اختصار YSL گفته می شود. کار لورن در مد از 17 سالگی و هنگامی که به عنوان دستیار کریستین دیور خدمت می کرد ، شروع گردید. با مرگ دیور چهار سال بعد ، لوران تنها در 21 سالگی به عنوان رئیس خانه دیور انتخاب شد. لوران در حالی که جنگ استقلال الجزایر آغاز شد ، در سال 1960 به ارتش اعزام شد و موقعیت خود را در دیور از دست داد. خدمت سربازی و ناامیدی از دست دادن موقعیت شغلی، منجر به بستری وی در بیمارستان شد. پس از یک دوره کوتاه و بهبودی وی ، لوران شرکت مد خود را تأسیس کرد و به یکی از تأثیرگذارترین طراحان مد در دهه های 1960 و 1970 تبدیل شد. که البته لورن به دلیل لباسهای زنانه کاملاً متناسب و معروف خود نیز شناخته می شد. ایو سن لوران تا اواخر دهه 1980 همچنان به عنوان طراح اصلی مجموعه فعال بود. پس از بازنشستگی ، مجموعه ای از طراحان از جمله آلبر الباز ، تام فورد و استفانو پیلاتی مجموعه هایی برای این برند تولید کرده اند. ایو سن لوران در سال 2008 درگذشت. اولین عطر این برند YSL Y در سال 1964 برای زنان عرضه شد. پس از آن، رایحه مردانه YSL Kourous در 1981 و پاریس در 1983 به بازار عرضه شده اند. این شرکت در دوره معاصر همچنان با انتشار کارهایی مانند، Elle در 2007 و La Nuit de l'Homme  در 2009 به کسب طرفداران جدید ادامه می دهد. YSL عطرهای خود را با همکاری و مشارکت با L'Oreal Group را ارائه می نماید. برخی از بهترین رایحه های عطر ایو سن لوران عبارتند از :


YSL La Nuit De L'Homme , YSL Black Opium , YSL Mon Paris , YSL Manifesto , YSL Elle ,  YSL L'Homme Parfum Intense , YSL L'Homme Ultime , YSL Cinema , YSL La Collection M7 Oud Absolu , YSL Jazz , YSL Opium Pour Homme , YSL Manifesto Le Parfum , YSL Kouros Silver , YSL Manifesto L’Eclat


کمی صبر کنید...