دوستان توجه نمایید سفارش هایی که تا قبل از ساعت 10 صبح ثبت شوند همان روز با الوپیک ارسال شده و روز کاری بعد توسط پست جمع آوری می شود و اگر بعد از ساعت 10 باشد، همین روال یک روز کاری بعد انجام می شود
عطر شانل CHANEL Perfume | عطر و ادکلن ونتینو

شانل CHANELکار شانل CHANEL با دستکش های چرمی و چکمه ها آغاز شد. تا اینکه به منظور بهبود کار خود ، عمل چرم های خوشبو کننده در قرن 17 آغاز شد. خاک غنی منطقه Côte d’Azur و آب و هوای ایده آل ، که از باد محافظت شده بود ، زمین های حاصلخیز را برای مزارع گل فراهم کرده بود که برای عطر سازی چرم مورد نیاز است. زمین های گل سرخ ، یاس ، غده ، میموزا ، شکوفه های نارنجی ، بنفشه و اسطوخودوس به تدریج در سرتاسر Côte d’Azur گسترش یافت و منطقه وضعیت افسانه ای خود را به عنوان گهواره عطر داشت شکل می داد. همه شاخه های صنعت به منطقه نقل مکان کردند: از استخراج ، گیاهان گرفته تا بازرگانان و مهمتر از همه عطرهایی که برای یادگیری تجارت خود یا انتخاب مواد اولیه خود به آنجا آمده اند.
گیاهان بیش از 300 سال است که برای تولید رایحه های مختلف در این منطقه رشد می کنند. خاک حاصلخیز این منطقه که در اثر باد خنک می شود و در آفتاب مدیترانه خنک می شود ، شرایط ایده آل برای رشد گل های مرغوب برای رایحه ها فراهم می کند. منطقه گراس بدون شک گهواره عطرهای فرانسه است.

CHANEL نزدیک به یک قرن گلهای خود را از منطقه Grasse گرفته و از سال 1987 به طور جدی در کشاورزی پایدار گل یاس و گل رز کمک کرده است. امروزه محصولات زراعی گسترش یافته و گلهای دیگری برای رایحه سازی، یعنی عنبیه ، شمعدانی و بذر گل را شامل می شود.که چند محصول استثنایی ، منحصراً برای رایحه های CHANEL اختصاص یافته است.

از معروف ترین عطر های شانل می توان از : Bleu de Chanel , Coco Mademoiselle ,Chanel Chance  Allure Homme Sport, Coco Noir, Tendre, Chance Eau Fraiche, Chanel N°5 , Coco Mademoiselle Gold , Egoiste , N°5 Red Edition , Allure Homme Edition balache ,Allure Sensuelle, Gabrielle , Egoiste Platinum نام برد.

با کلیک روی هر یک از تصاویر زیر به صفحه عطر های شرکتی همان رایحه هدایت می شوید.


ادو تویلت مردانه مدل شانل Bleu de Chanel حجم 150 میلی لیترادو تویلت زنانه شانل مدل چنس حجم 100 میلی لیترادو تویلت مردانه شانل مدل Allure Pour Homme حجم 100 میلی لیترادو پرفیوم زنانه شانل مدل Coco Mademoiselle حجم 100 میلی لیترادو پرفیوم زنانه شانل مدل N°5 Red Edition حجم 100 میلی لیتر


لیست محصولات شانل اورجینال:

کمی صبر کنید...