توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

شنل CHANEL

کمی صبر کنید...

معرفی و تاریخچه برند شنل


کار شانل CHANEL با تولید چکمه و دستکش های چرمی آغاز شد. تا اینکه به منظور بهبود کار خود ، تولید چرم های معطر را در قرن 17 آغاز نمود. خاک غنی منطقه Côte d’Azur و آب و هوای ایده آل آن که از دسترس تندباد های مناطق اطراف در امان مانده بود ، زمین های حاصلخیزی را برای مزارع گل فراهم کرده بود که برای تولید عطر مورد نیاز برای چرم های معطر فوق العاده بود. زمین های کشت و پرورش انواع گل سرخ ، یاس ، میموزا ، شکوفه های نارنج ، بنفشه و اسطوخودوس به تدریج در سرتاسر Côte d’Azur گسترش یافت و منطقه داشت به وضعیت افسانه ای خود به عنوان قطب تولید عطر نزدیک و نزدیک تر می شد. به مرور همه شاخه های مرتبط با این صنعت به منطقه نقل مکان کردند: از استخراج عصاره گیاهان گرفته تا بازرگانان و مهمتر از همه عطرساز هایی که برای یادگیری و توسعه تجارت خود یا خرید و انتخاب مواد اولیه خود به آنجا آمده بودند.
بیش از 300 سال است که گیاهان مختلف برای تولید رایحه های گوناگون در این منطقه کشت و پرورش داده می شوند. خاک حاصلخیز این منطقه که در معرض باد خنک و آفتاب مطلوب مدیترانه ای می باشد ، شرایط ایده آلی را برای رشد گل های مرغوب که پایه و منبع اصلی برای تولید رایحه های عطر هستند را فراهم می کند. این منطقه بدون شک مهد تولید عطرهای فرانسه است.

CHANEL نزدیک به یک قرن گلهای خود را از منطقه Grasse تامین و از سال 1987 به طور جدی در کشت و پرورش پایدار گل یاس و گل رز کمک کرده است. امروزه محصولات زراعی مرتبط با حوزه عطر گسترش یافته و گلهای دیگری برای رایحه سازی را شامل می شود.که چند محصول استثنایی ، منحصراً برای رایحه های CHANEL اختصاص یافته است.


ادکلن شنل اورجینال


معروف ترین عطر و ادکلن شنل اورجینال:


وقتی کمپانی مثل شنل محصول تولید می کنه اظهار نظر در مورد بهترین و معروف ترین کمی سخت میشه چون بیشتر محصولاتشون طرفداران پر و پا قرص خودشون رو دارند ولی در زیر عناوین برخی از آنها را برای شما آوردیم: 

Bleu de Chanel , Coco Mademoiselle ,Chanel Chance , Allure Homme Sport , Coco Noir , Chanel Chance Tendre , Chanel N°5 


مشخصات قیمت و خرید ادکلن شنل اورجینال و شرکتی


در فروشگاه ونتینو از بیشتر ادکلن های اورجینال و معروف جهانی، نمونه شرکتی آن ها هم عرضه می شود. قیمت ادکلن شنل اصل، تابع قیمت دلار و در حال حاضر برای بسیاری دست نیافتنی شده است. بنابر این اگر قصد خرید ادکلن شنل اورجینال را دارید پیشنهاد می کنیم، خرید ادکلن شنل فرگرنس یا خرید ادکلن شنل جانوین یا نمونه های مشابه از سایر شرکت ها را بررسی کنید.

 انواع نمونه شرکتی، از طریق فیلتر اصالت قابل دسترسی و انتخاب می باشد . کیفیت این نمونه های شرکتی در کنار قیمت آنها شما را شگفت زده خواهد نمود. بعنوان مثال اگر قصد خرید عطر بلو شنل اورجینال را دارید، با پرداخت یک چندم! قیمت ادکلن بلو شنل اصل می توانید نسبت به خرید ادکلن بلو شنل فرگرنس یا خرید ادکلن بلو شنل جانوین اقدام نمایید که مولفه های اصلی آنها شامل رایحه ، پخش و ماندگاری تا حد باور نکردنی مشابه ادکلن بلو شنل اصلی می باشد. تفاوت آنها با ادکلن اورجینال قابل انکار نیست ولی قیمت ادکلن بلو شنل فرگرنس یا قیمت ادکلن بلو شنل جانوین با توجه به کیفیت خوب آنها در مقایسه با قیمت نمونه اصلی، بسیار فراتر از انتظار شما خواهد بود. چیزی که خریداران محصولات این دو شرکت اماراتی خوشنام را به مشتریان همیشگی مبدل نموده است.

 البته ونتینو نمونه های اقتصادی و مینیاتوری همین رایحه اشاره شده را، از سایر شرکتها نیز عرضه می نماید مانند ریو کالکشن ، اسمارت کالکشن ، برند کالکشن و ... که با فیلتر های تعبیه شده در همین صفحه و همچنین در بخش عطریاب سایت ونتینو قابل مشاهده می باشد. همین امکان در خصوص سایر ادکلن های مطرح این برند معروف جهانی مانند کوکو شنل، چنل چنس، الور، کوکو نویر یا ... وجود دارد و برای بسیاری از سایر ادکلن های برند شنل، نمونه شرکتی آن وجود دارد. که براحتی با استفاده از بخش عطریاب سایت ونتینو می توانید همه نمونه های شرکتی ادکلن مورد نظر خود را در یک صفحه مشاهده و مقایسه نمایید. البته توجه شود این نمونه های شرکتی از جهت کیفیت ، حجم ، نوع شیشه و طبیعتا قیمت با هم متفاوت هستند و انتخاب های متنوعی را در اختیار خریداران قرار می دهد.