توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

لطافه lattafa

کمی صبر کنید...

Lattafa


شرکت عطرسازی لوکس لطافه (Lattafa Perfumes Industries L.L.C) از شرکت های پیشرو اماراتی در زمینه عطرهای برند عربی است و دنیایی از روایح را برای همه افرادی که به دنبال خرید عطرهای عربی هستند در دسترس قرار می دهد.

لطافه با الهام از کلمات عربی، "لطیف" بمعنای مهربانی و "لطیفه" بمعنای خوشایند، برگزیده شده است . و با تجمل و ظرافت فرهنگ عربی هم طنین می شود و جوهر میراث باشکوه خود را به وضوح در عطر فریبنده خود به رخ می کشد.

در سال 1980، عطر و ادکلن های لطافه توسط آقای شیخ شهید احمد و یکی از بنیانگذاران آن آقای شعیب اقبال که چشم انداز ایجاد عطری با کیفیت و لوکس را برای مشتریان محلی در خاورمیانه داشتند، بنا نهاده شد. سپس با صادرات خود به کشورهای عمده شورای همکاری خلیج فارس به یک شرکت مشهور تبدیل شد. برای گسترش فعالیت خود ، شرکت Lattafa در سال 1992 خط صادرات جهانی خود را راه اندازی کرد تا دامنه تجارت خود را فراتر از خاورمیانه گسترش دهد و به مشتریان در سراسر جهان خدمت کند. امروز، پس از گذشت چندین دهه، لطافه تولید کننده سبد کاملی از عطر و ادکلن و تامین کننده بهترین عطرها در امارات متحده عربی و البته برای مشتریان در حال افزایش خود در خاورمیانه و خارج از کشور است که محصولات لوکس را ارج می نهند. سه نسل از خانواده شیخ به مجموعه عطرهای عرضه شده در لطافه که بیانگر شخصیت ، تأثیرات ماندگار و برانگیختن احساسات مثبت هستند، افتخار می کنند.

دسته‌بندی