توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

روش های ارسال و پیگیری

روش ارسال در ونتینو بطور خلاصه بدین صورت می باشد:

1- ارسال فوری تهران با پیک در همان روز کاری به شرط اینکه سفارش تا قبل از ساعت 12 ظهر ثبت شده باشد

2- ارسال فوری تخفیف دار تهران ، دقیقا مشابه بالاست با این تفاوت که برای سفارش های بالای یک میلیون تومان 30.000 تومان از هزینه پیک کسر و الباقی توسط خریداران محترم پرداخت می شود

3- ارسال پست پیشتاز به تهران و کل ایران با هزینه ثابت 38.000 تومان

4- ارسال پست پیشتاز رایگان به تهران و کل ایران ویژه سفارش های بالای یک میلیون تومان

5- تحویل در محل شرکت هم در بازه زمانی 2 تا 5 داریم به شرط اینکه سفارش تا قبل از ساعت 12 ظهر ثبت شده باشد. می توانید با مراجعه به دفتر فروش ونتینو به نشانی مندرج در بخش تماس با ما حضوری سفارش خود را دریافت و مبلغ را در زمان دریافت پرداخت کنید.

6- ارسال تیپاکس ، توضیحات بیشتر در پایین مطالعه شود

توجه کنید پرداخت در محل در روش پستی برای تهران و غیر تهران ارائه نمی شود ولی برای ارسال پیک تهران  و یا تحویل حضوری در محل دفتر فروش ونتینو امکان پرداخت در محل وجود دارد.

برای توضیحات بیشتر در خصوص روشهای ارسال و فرآیند های مربوطه ادامه مطلب را در زیر مطالعه نمایید


سفارش من کی به دستم می رسد؟ 

 دوستان عزیز توجه فرمایند رویه پردازش سفارش ها در فروشگاه ونتینو به شرح زیر است

صبح هر روز کاری سفارش هایی که تا قبل از ساعت 12 صبح تکمیل شده باشند همان روز در لیست پیگیری قرار می گیرند و سفارش ها تا ساعت حدودا 14 جهت ارسال با الوپیک یا ارسال پستی آماده سازی می شوند. 

سفارش های ارسال فوری با پیک از بازه زمانی 14-17 با هماهنگی تلفنی قبلی با خریدار ارسال می گردند

سفارش های پستی همان روز بسته بندی و برچسب آماده جمع آوری توسط پست زده می شوند. روز کاری بعدی پست سفارش ها را جمع آوری نموده و لیست کدهای رهگیری معمولا بعد از ساعت اداری برای ونتینو ارسال می گردد. لذا در روز کاری بعدی کد رهگیری پستی در بخش اطلاعات سفارش درج می گردد و البته با پیامک برای خریداران محترم نیز ارسال می گردد. خریداران با مراجعه به بخش رهگیری مرسولاتی پستی می توانند آخرین وضعیت پستی سفارش خود را ملاحظه نمایند. 

مثلا اگر دو نفر سفارش خود را یکی در پنجشنبه ساعت 13 و دیگری شنبه صبح ساعت 9 ثبت کنند هر دو سفارش در ساعت 10 صبح اولین روز کاری (شنبه) و با هم مورد پیگیری قرار می گیرند و همان روز بسته بندی و آماده جمع آوری توسط پست می باشند و روز یکشنبه پست سفارش ها را جمع آوری نموده و دوشنبه صبح کد رهگیری در بخش اطلاعات سفارش درج می گردد.

توجه داشته باشید : 👇👇👇

1-  سفارش هایی که تحویل پست می گردد طبق روال ، زمانبندی و رویه پست تحویل می گردد و هر گونه تاخیر در تحویل مرسوله توسط پست ، خارج از کنترل ونتینو بوده و مسئولیتی متوجه این مجموعه نمی باشد.

2- اگر سفارشی بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شود در روز کاری بعدی مورد پیگیری قرار می گیرد و طبق رویه بالا اقدام می شود.

3- ونتینو در روزهای تعطیل فعال نیست و کلیه پیگیری ها و اقدامات صرفا در روزهای کاری انجام می گردد.

4- رویه فوق برنامه روزانه ونتینو می باشد که هر روزه برای همه سفارشات انجام می پذیرد . ولی ممکن است در موارد واقعا نادر، به دلیل خطا در پردازش سفارش یا مغایرت در لیست موجودی پخش های شرکتی و یا ... پردازش سفارش با تاخیر 24 نهایتا 48 ساعته همراه شود. لذا اگر محصول را برای مناسبتی خریداری می فرمایید این موضوع و یا زمانبدی های غیر قابل پیش بینی پست را در نظر داشته باشید و سفارش خود را کمی قبل از موعد مد نظر ثبت بفرمایید.


روش های حمل کالا در ونتینو

ونتینو به منظور تامین رضایت مشتریان گرامی و همچنین پوشش انواع روشهای حمل ، با مجموعه های مختلف و معتبر عقد قرارداد نموده است،تا بتواند بهترین سرویس دهی را به خریداران محترم ارائه نماید. روش های متنوع حمل کالا برای مشتریان گرامی به شرح زیر می باشد:


۱ - تحویل فوری در شهر تهران با استفاده از خدمات الوپیک یا اسنپ باکس

در این روش خریدار کالای خود را با روش ارسال الوپیک و یا اسنپ درب منزل دریافت می نماید. ونتینو ضمن عقد قرارداد با مجموعه الو پیک و اضافه نمودن ماژول خودکار الوپیک در سیستم فروش ونتینو این امکان را فراهم آورده است تا خریداران گرامی پس از انتخاب کالا و ثبت سفارش در صورت تمایل این روش حمل را برگزینند. در این روش کاربر اطلاعات آدرس دقیق خود در همان مراحل ثبت سفارش بصورت آنلاین وارد و مکان جغرافیایی خود را روی نقشه معین می نماید. در این روش کالای خریداری شده یک روز بعد از ثبت سفارش به مشتریان گرامی تحویل می گردد.

* بعلت عدم ارائه خدمات پرداخت در محل (COD) توسط الوپیک و یا اسنپ خریداران گرامی لطفا بهای محصول خریداری شده را در همین صفحه ثبت سفارش بصورت آنلاین پرداخت نمایند و صرفا هزینه حمل بر اساس تعرفه الوپیک و یا اسنپ را درب منزل به سفیر پرداخت نمایند. ولی چنانچه مایل به پرداخت در محل، سفارش هستید می توانید پس از دریافت کالا مبلغ سفارش را در حضور سفیر به شماره حساب ونتینو واریز نموده و هزینه پیک را نیز به خود سفیر پرداخت نمایید.

* در صورت خرید بالای یک میلیون تومان هزینه ارسال فوری با الوپیک و یا اسنپ در شهر تهران رایگان خواهد بود. توجه گردد این مورد شامل هزینه های متعارف تا سقف 30000 تومان در شهر تهران می باشد و مازاد مبلغ در مناطقی (مانند بزرگراه فتح، یاسینی، حصارک، صالح آباد و ... ) که تعرفه پیک بیش از این باشد بر عهده خریدار خواهد بود. 


2 - پست پیشتاز

ونتینو جهت رفاه و آسودگی خریداران گرامی در سراسر ایران عزیز ، ضمن عقد قرارداد با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، و نصب ماژول آنلاین شرکت پست در سیستم فروش ونتینو ، این امکان را برای این دوستان فراهم آورده است که پس از انتخاب و ثبت سفارش با انتخاب روش ارسال "پست سفارشی" ، کالای خود را با این روش توسط شرکت پست در هر نقطه از ایران دریافت نمایند. در این روش پس از ورود اطلاعات دقیق آدرس و کد پستی ، سیستم ونتینو بصورت آنلاین و در لحظه هزینه دقیق پستی را از شرکت پست استعلام و به شما نمایش می دهد و در صورت تمایل با انتخاب این روش و پرداخت این هزینه حمل به همراه هزینه کالای انتخابی، مرسوله خود را توسط شرکت پست در آدرس مد نظر خود دریافت خواهید کرد. زمان تحویل این روش مطابق با زمان بندی شرکت پست می باشد که معمولا بین 2 الی 5 روز خواهد بود ولی بعضا بدلیل شلوغی با بروز اختلال در شبکه پستی کشور با تاخیر مواجه می گردد که از کنترل مجموعه ونتینو خارج بوده و ونتینو در خصوص این تاخیر های ناشی از عملکرد پست از خود سلب مسئولیت می نماید.

* ونتینو با هدف جلب رضایت مشتریان گرامی در تمام نقاط ایران، برای سفارش های بالاتر از 1.000.000 تومان سرویس ارسال رایگان ارائه می نماید. البته روش پرداخت برای سفارش های بالای 1.000.000 تومان صرفا آنلاین می باشد.

* سرویس پرداخت در محل پستی (COD) تا اطلاع ثانوی توسط ونتینو ارائه نمی گردد، ولی در خصوص ساکنین شهر تهران که امکان ارسال با پیک برای آنان میسر است امکان پرداخت در محل وجود دارد.


3 - تیپاکس :

این روش فقط بنا به درخواست مشتریان گرامی و طی تماس تلفنی با واحد فروش انجام می گردد. توجه نمایید در این روش بسته شما توسط پیک به دفتر تیپاکس ارسال و انجام می شود و خریداران گرامی هزینه پیک اعزامی به دریافت تیپاکس را می پردازند. هزینه تیپاکس پس کرایه و در زمان تحویل از گیرنده دریافت می شود.


نکات ارسال و تحویل کالا

• در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.

• در روزهایی از سال که مناسبتهای ویژه هستند مانند اعیاد،شهادت ها ، تعطیلات نوروز و... امکان ارسال کالا وجود ندارد.

• لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارشات خود، کارت شنایی معتبر ارائه دهید. کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

• پروتکل ونتینو برای تحویل کالا، بر اساس عدم ورود مامورین توزیع به ساختمان مشتریان تعریف گردیده است و همکاران ما از ورود به ساختمان مشتریان منع گردیده اند. لذا خواشمند است برای دریافت مرسوله خود به درب اصلی ورودی ساختمان تشریف بیاورید.

• همکاران ما از تحویل کالا در معابر عمومی و یا مکان های عمومی مانند پارک و ... معذورند و تحویل کالا صرفا به صاحب پروفایل در آدرس معتبر اعم از منزل یا محل کار میسر می باشد.