روش های حمل کالا در ونتینو


روش های حمل کالا در ونتینو

ونتینو به منظور تامین رضایت مشتریان گرامی و همچنین پوشش انواع روشهای حمل ، با مجموعه های مختلف و معتبر عقد قرارداد نموده است،تا بتواند بهترین سرویس دهی را به خریداران محترم ارائه نماید. روش های متنوع حمل کالا برای مشتریان گرامی به شرح زیر می باشد:


۱ - تحویل فوری در شهر تهران با استفاده از خدمات الوپیک یا اسنپ باکس

در این روش خریدار کالای خود را با روش ارسال الوپیک و یا اسنپ درب منزل دریافت می نماید. ونتینو ضمن عقد قرارداد با مجموعه الو پیک و اضافه نمودن ماژول خودکار الوپیک در سیستم فروش ونتینو این امکان را فراهم آورده است تا خریداران گرامی پس از انتخاب کالا و ثبت سفارش در صورت تمایل این روش حمل را برگزینند. در این روش کاربر اطلاعات آدرس دقیق خود در همان مراحل ثبت سفارش بصورت آنلاین وارد و مکان جغرافیایی خود را روی نقشه معین می نماید. در این روش کالای خریداری شده یک روز بعد از ثبت سفارش به مشتریان گرامی تحویل می گردد.

* بعلت عدم ارائه خدمات پرداخت در محل (COD) توسط الوپیک و یا اسنپ خریداران گرامی لطفا بهای محصول خریداری شده را در همین صفحه ثبت سفارش بصورت آنلاین پرداخت نمایند و صرفا هزینه حمل بر اساس تعرفه الوپیک و یا اسنپ را درب منزل به سفیر پرداخت نمایند. ولی چنانچه مایل به پرداخت در محل، سفارش هستید می توانید پس از دریافت کالا مبلغ سفارش را در حضور سفیر به شماره حساب ونتینو واریز نموده و هزینه پیک را نیز به خود سفیر پرداخت نمایید.

* در صورت خرید بالای 800.000 تومان هزینه ارسال فوری با الوپیک و یا اسنپ در شهر تهران رایگان خواهد بود. توجه گردد این مورد شامل هزینه های متعارف تا سقف 20000 تومان در شهر تهران می باشد و مازاد مبلغ در مناطقی (مانند بزرگراه فتح، یاسینی، حصارک، صالح آباد و ... ) که تعرفه پیک بیش از این باشد بر عهده خریدار خواهد بود.


2 - پست سفارشی :

ونتینو جهت رفاه و آسودگی خریداران گرامی در سراسر ایران عزیز ، ضمن عقد قرارداد با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، و نصب ماژول آنلاین شرکت پست در سیستم فروش ونتینو ، این امکان را برای این دوستان فراهم آورده است که پس از انتخاب و ثبت سفارش با انتخاب روش ارسال "پست سفارشی" ، کالای خود را با این روش توسط شرکت پست در هر نقطه از ایران دریافت نمایند. در این روش پس از ورود اطلاعات دقیق آدرس و کد پستی ، سیستم ونتینو بصورت آنلاین و در لحظه هزینه دقیق پستی را از شرکت پست استعلام و به شما نمایش می دهد و در صورت تمایل با انتخاب این روش و پرداخت این هزینه حمل به همراه هزینه کالای انتخابی، مرسوله خود را توسط شرکت پست در آدرس مد نظر خود دریافت خواهید کرد. زمان تحویل این روش مطابق با زمان بندی شرکت پست می باشد که معمولا بین 2 الی 5 روز خواهد بود.

* ونتینو با هدف جلب رضایت مشتریان گرامی در تمام نقاط ایران، برای سفارش های بالاتر از 6۰۰.۰۰۰ تومان سرویس ارسال رایگان ارائه می نماید. البته روش پرداخت برای سفارش های بالای 6۰۰.۰۰۰ تومان صرفا آنلاین می باشد.

* سرویس پرداخت در محل پستی (COD) تا اطلاع ثانوی توسط ونتینو ارائه نمی گردد، ولی در خصوص ساکنین شهر تهران که امکان ارسال با پیک برای آنان میسر است امکان پرداخت در محل وجود دارد.


3 - پست پیشتاز (بزودی):

این روش عینا مطابق روش قبل بوده با این تفاوت که با پرداخت هزینه بالاتر ، شرکت پست کالای شما در زمان کمتری به شما تحویل خواهد داد.


نکات ارسال و تحویل کالا

• در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.

• در روزهایی از سال که مناسبتهای ویژه هستند مانند اعیاد،شهادت ها ، تعطیلات نوروز و... امکان ارسال کالا وجود ندارد.

• لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارشات خود، کارت شنایی معتبر ارائه دهید. کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

• پروتکل ونتینو برای تحویل کالا، بر اساس عدم ورود مامورین توزیع به ساختمان مشتریان تعریف گردیده است و همکاران ما از ورود به ساختمان مشتریان منع گردیده اند. لذا خواشمند است برای دریافت مرسوله خود به درب اصلی ورودی ساختمان تشریف بیاورید.

• همکاران ما از تحویل کالا در معابر عمومی و یا مکان های عمومی مانند پارک و ... معذورند و تحویل کالا صرفا به صاحب پروفایل در آدرس معتبر اعم از منزل یا محل کار میسر می باشد.