توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

روش های پرداختبرای پرداخت بهای کالا یا خدمت خریداری شده از ونتینو، روش های زیر برای مشتریان گرامی فراهم گردیده است:

۱- روش پرداخت آنلاین بانکی

در این روش کاربران گرامی با داشتن رمز دوم اینترنتی کارت بانکی و رمز CVV2 می توانند بهای سفارش و هزینه حمل خود را بپردازند. در این روش شما به انتخاب خودتان به یکی از درگاه های بانکی و یا درگاه pay پارسیان، ارجاع داده می شوید و براحتی و در کمترین زمان پرداخت خود را انجام داده و سفارش خود را تکمیل می نمایید و منتظر دریافت سفارش خود می مانید.

۲- روش واریز به حساب

در این روش اطلاعات حساب بانکی که می بایست بهای سفارش به آن واریز گردد به شما نمایش داده می شود. شما می بایست مبلغ اعلامی را بطور دقیق واریز نموده و سپس اطلاعات واریز را در همان لحظه ثبت سفارش ثبت نمایید. اگر مایلید واریزی را بعدا انجام دهید، بعد از ثبت سفارش و پس از آنکه واریزی را به شماره حساب اعلامی انجام دادید ، وارد پنل کاربری و بخش سفارشات شده و سفارش مورد نظر را باز نموده و کلید پرداخت صورت حساب را بزنید. از فهرست باز شده گزینه واریز به حساب را برگزینید و سپس اطلاعات واریز شامل شماره پیگیری و تاریخ و ساعت واریز (و یا توضیحات لازم در صورت ضرورت) را وارد نمایید.

۳- روش پرداخت از کیف پول

هر کاربر در ونتینو یک کیف پول الکترونیکی دارد که می تواند به دو روش شارژ شود. یکی توسط خود کاربر که کیف پول خود را با یکی از دو روش فوق شارژ می نماید و دیگری در مواردی که کاربری درخواست مرجوعی کالایی را داشته باشد و کالا به او برگردانده شود مبلغ مسترد شده به کیف کاربر برگردانده می شود و کاربر می تواند در خرید های بعدی از آن استفاده نماید. همچنین کاربر می تواند درخواست استرداد وجه به حسا بانکی خود را داشته باشد که در این صورت وجه، حداکثر ظرف یک الی دو روز کاری به حساب ایشان برگردانده می شود

۴- پرداخت در محل

ونتینو در مورد برخی از کالاها که شرایط پرداخت در محل را دارند، این امکان را فراهم آورده است تا کاربران وجه مورد نظر را در محل بصورت نقد و یا از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب ، با استفاده از دستگاه POS ، مامورین ارسال پرداخت نمایند. این روش محدودیت هایی دارد و شامل همه کالاها و خدمات نمی باشد و چنانچه کالای درخواستی شامل موارد پرداخت در محل باشد گزینه "پرداخت در محل" در صفحه پرداخت فعال و قابل انتخاب می باشد و اگر قابل مشاهده نباشد بدین معنی است که فقط روش پرداخت آنلاین قابل انتخاب می باشد.

توجه نمایید

* در خصوص کالاهایی که روش ارسال را با استفاده از یکی روش های پستی انتخاب نموده اید و روش پرداخت را نیز روش پرداخت در محل انتخاب کرده اید، شرکت پست، علاوه بر هزینه ارسال ، مبلغی نیز بابت کارمزد خدمات پرداخت در محل پستی (COD)، به صورت حساب هزینه های حمل افزوده و در محل وصول می نماید.

* موکدا توصیه می گردد به منظور تسریع در روند خدمات رسانی و شفافیت هر چه بیشتر در ثبت سفارشات و جلوگیری از هر گونه خطا، و همچنین به منظور اجتناب از این پرداخت مازاد بابت خدمات COD پستی ، سفارش های خود را به روش اول یعنی پرداخت آنلاین بانکی (پرداخت اینترنتی) ، انجام دهید.


شرایط استرداد وجه به مشتریان گرامی

مشتریان گرامی الزامی است که شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را در حساب کاربری خود در داخل پنل ثبت نمایید. در صورتیکه صاحب پروفایل فاقد کارت می باشد، کارت به نام یکی از والدین ترجیحا پدر باشد که نسبت با مدارک قابل اثبات باشد. پس از درخواست بازگشت کالا و تایید واحد مرجوعی (تایید شرایط مرجوعی کالا) و پس از تحویل کالا به انبار ونتینو، فرآیند استرداد وجه آغاز و ظرف حداکثر سه روز کاری ، مبلغ به حساب اعلامی در پنل کاربری مسترد می گردد.

توجه فرمایید در صورتیکه خرید توسط کارتی غیر از کارت معرفی شده در پنل کاربری انجام شده باشد، ونتینو ، با توجه به ضوابط و مقررات قانونی ، وجه را به کارتی که خرید با آن انجام شده است ، بر می گرداند و نه به کارتی که در پنل معرفی گردیده است.