تلگرام ونتینو 🥳🥳 عزیزان سال نو مبارک. آرزوی سالی سرشار از خوشی و سعادت برای همه شما عزیزان داریم 🥳🥳.

ضمانت کیفیت کالا
همراهان عزیز ونتینو

در انتخاب کالاها و خدماتی که در سایت ونتینو عرضه می گردد، تمام تلاش خود را مصروف کرده ایم تا اولا با انتخاب کالاهای درجه یک، رضایت شما را تامین نموده و اعتماد شما که با ارزش ترین سرمایه کاری ما است به دست آوریم. ثانیا با انتخاب کالاهای خوب و با قیمت مناسب مواردی را که ممکن است نیاز به پشتیبانی داشته باشد به حداقل برسانیم تا بتوانیم توان خود را در بخش های دیگر مصروف ارائه سرویس خوب به شما نماییم. لذا به این دو دلیل اطمینان داشته باشید در انتخاب کالا و خدمات نهایت دقت و نکته سنجی را در گزینش اقلام به کار می بندیم

در خصوص عطر و ادکلن توجه داشته باشید محصولات ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی ونتینو از دو نوع خارج نیست. نوع اول عطر های اورجینال و اصلی می باشد که هیچ بحثی ندارند. نوع دوم هم عطر های معتبر شرکتی می باشد که با مجوز و بصورت قانونی رایحه های مشابه عطر های معروف دنیا را با نام و نشان تجاری خود تولید و روانه بازار می نمایند. مانند عطر های برند ریو کالکشن ، اسمارت کالکشن ، برند کالکشن و فرگرنس و جانوین و ژکساف و ... . این نوع نیز موردی خاصی ندارد. اما نوع دیگری از عطر ها هستند که در بازار با عناوین طرح و مشابه و تستر و ... عرضه می گردند و در یک کلام عطر های تقلبی و یا فیک هستند. ونتینو حتی در مورد نمونه هایی از این نوع که مشتری هم دارند و درخواست هم برای آنها وجود دارد بر اساس یک سیاست تعریف شده تامین و فروش این نوع عطر و ادکلن را مطلقا انجام نمی دهد.

لذا توجه نمایید ونتینو مطلقا در سایت فروشگاه خود کالاهای فیک و کپی و های کپی و A++ و ... و از این دست عناوین فریبنده عرضه نمی نماید و کالاهای عرضه شده صرفا محصولات شرکتی هستند . در خصوص عطر های شرکتی مانند ریو کالکشن ، اسمارت کالکشن ، برند کالکشن و فرگرنس و جانوین و ژکساف و ... توجه فرمایید این عطر ها نمونه اقتصادی عطر های معروف دنیا هستند البته با قیمت بسیار نازل تر، پس نباید انتظار داشته باشید از بابت رایحه و ماندگاری و پخش بو عینا مشابه اصلی باشد . همچنین توجه نمایید در عطر های شرکتی بعضا دو سری عطر مربوط به دو بازه زمانی، مثلا عطر یک سال قبل با عطر امروز ممکن است از بابت رایحه و ماندگاری و پخش بو تفاوتی با همان عطر قبلی از همان شرکت داشته باشد که این موضوع نیز از کنترل این مجموعه خارج می باشد. لذا این دلایل جهت مرجوعی کالا پذیرفته نیست. ونتنیو متعهد به تامین کالای صرفا شرکتی و با اصالت است و نه ضمانت کیفیت محصول. این امر بر عهده شرکت تولید کننده می باشد. و این مجموعه صرفا طبق سفارش خریدار تامین و عرضه آنرا جهت خریداران انجام می دهد.

امید واریم در راهی که در پیش گرفته ایم با همراهی شما عزیزان ثابت قدم و موفق باشیم.