ضمانت کیفیت کالاهمراهان عزیز ونتینو

در انتخاب کالاها و خدماتی که در سایت ونتینو عرضه می گردد، تمام تلاش خود را مصروف کرده ایم تا اولا با انتخاب کالاهای درجه یک، رضایت شما را تامین نموده و اعتماد شما که با ارزش ترین سرمایه کاری ما است به دست آوریم. ثانیا با انتخاب کالاهای خوب و با قیمت مناسب مواردی را که ممکن است نیاز به پشتیبانی داشته باشد به حداقل برسانیم تا بتوانیم توان خود را در بخش های دیگر مصروف ارائه سرویس خوب به شما نماییم. لذا به این دو دلیل اطمینان داشته باشید در انتخاب کالا و خدمات نهایت دقت و نکته سنجی را در گزینش اقلام به کار می بندیم

در خصوص عطر و ادکلن توجه داشته باشید محصولات ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی ونتینو از دو نوع خارج نیست. نوع اول عطر های اورجینال و اصلی می باشد که هیچ بحثی ندارند. نوع دوم هم عطر های معتبر شرکتی می باشد که با مجوز و بصورت قانونی رایحه های مشابه عطر های معروف دنیا را با نام و نشان تجاری خود تولید و روانه بازار می نمایند. مانند عطر های برند ریو کالکشن ، اسمارت کالکشن ، برند کالکشن و فرگرنس و جانوین و ژکساف و ... . این نوع نیز موردی خاصی ندارد. اما نوع دیگری از عطر ها هستند که در بازار با عناوین طرح و مشابه و تستر و ... عرضه می گردند و در یک کلام عطر های تقلبی و یا فیک هستند. ونتینو حتی در مورد نمونه هایی از این نوع که مشتری هم دارند و درخواست هم برای آنها وجود دارد بر اساس یک سیاست تعریف شده تامین و فروش این نوع عطر و ادکلن را مطلقا انجام نمی دهد.

اما در خصوص عطر های شرکتی مانند ریو کالکشن ، اسمارت کالکشن ، برند کالکشن و فرگرنس و جانوین و ژکساف توجه فرمایید این عطر ها نمونه اقتصادی عطر های معروف دنیا هستند البته با قیمت بسیار نازل تر، پس نباید انتظار داشته باشید از بابت رایحه و ماندگاری و پخش بو عینا مشابه اصلی باشد و این دلایل جهت مرجوعی کالا پذیرفته نیست . همچنین توجه نمایید در عطر های شرکتی بعضا دو سری عطر مربوط به دو بازه زمانی، مثلا عطر یک سال قبل با عطر امروز ممکن است از بابت رایحه و ماندگاری و پخش بو تفاوتی با همان عطر قبلی از همان شرکت داشته باشد که این موضوع نیز از کنترل این مجموعه خارج می باشد.

و اما در خصوص سایر کالاها که بعضا در بخش کمد آقای ووپی ارائه می شود، توجه داشته باشید که کالاها دو دسته هستند یک کالاهایی که برند و شرکت و نمایندگی در ایران دارند و خدمات پس از فروش توسط آنها انجام می پذیرد. نوع دوم کالاهای خوب و با کیفیتی هستند که توسط بسیاری از تولید کنندگان داخلی و خارجی و یا تامین کنندگان خوشنام ارائه می گردد ولی گارانتی به معنای شناخته شده و عرفی ندارند. در موارد اول که جای بحث باقی نمی ماند و اگر خریداری کالایی را خریداری نمود که به هر دلیل با مشکلی مواجه شد، براحتی می تواند به شرکت مربوطه و بخش خدمات پس از فروش و گارانتی آن مراجعه نماید. اما در خصوص کالاهای نوع دوم که همه ما هر روزه، در خرید های روزمره به کرات با آن مواجه هستیم. در این موارد ما به عنوان مجموعه ای که درگاه فروش این محصول هستیم، هرگز رضایت بلند مدت مشتریان و اعتبار خودمان را به منافع زودگذر خودمان نمی فروشیم، چه رسد به منافع تامین کننده و یا تولید کننده. لذا تمام توان خود بکار می گیریم تا بهترین محصولات با مناسب ترین قیمت را برای مشتریان خود تامین نماییم. به هر صورت در ونتینو کالا مهلت زمان برگشت دارد و در صورتی که مشکل و ایرادی در کالا می بینید که ممکن است از دید ما پنهان مانده باشد، حتما لطف نموده و ما را مطلع نمایید و ما هم بر خود لازم می دانیم کالای نا مناسب را مرجوع نماییم.

امید واریم در راهی که در پیش گرفته ایم با همراهی شما عزیزان ثابت قدم و موفق باشیم.