توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

آمواج Amouage


عطر و ادکلن آمواژ - آمواج Amouage Perfume

در این صفحه با مشخصات ، قیمت و خرید عطر و ادکلن و ادوپرفیوم آمواج Amouage Perfume اورجینال (اصل) و انواع آمواج شرکتی آشنا می شوید. عطر ادکلن های اورجینال آمواج Amouage و انواع عطر ادکلن های شرکتی آمواج Amouage شامل رایحه های مشهور زیر می باشد که با استفاده از فیلتر های مختلف قرار داده شده در این صفحه شامل اصالت (اورجینال یا شرکتی بودن و اینکه از کدام شرکت) ،رایحه (کدام کار از این برند) ، جنسیت (مردانه و زنانه) یا تم بویایی (گرم و خنک و شیرین و...) براحتی می توانید به نمونه دلخواه خود دسترسی پیدا نمایید.

برند آمواج توسط سید حمد بن حمود آل بو سعید که آرزو داشت هنر عطرسازی اعراب را به منطقه برگردانند بنا نهاده شد. آمواج Amouage یک خانه عطر لوکس است که در سال 1983 توسط سلطان عمان در عمان تاسیس شد. آمواج از مواد سنتی عطر که در خاورمیانه بسیار مورد استفاده قرار می گرفتند مانند چوب خراطین ، بخور ، مشک ، گل سرخ و ادویه جات استفاده می کند ، اما سازندگان رایحه عطرها همگی کسانی بودند که تجربه کار با بزرگترین تولید کننده عطرها را در سوابق خود دارا هستند. اولین عطر آمواج که نام قبلی اش Amouage بود ، و  اکنون به Amouage Gold معروف است توسط عطر ساز فرانسوی گای رابرت در سال 1983 تولید شد. گای رابرت قبلا شاهکارهای خود را برای هرمس ، دیور ، روچاس خلق کرده است. تقریباً تمام عطرها در بطری هایی سنتی Amouage تولید می شوند. عطر های با رایحه های زنانه در بطری هایی جای دارند که شکل مسجد جامع سلطان قابوس واقع در عمارت راوی در مسقط عمان را به یاد می آورند. و عطر های با رایحه های مردانه دربطری هایی  به شکل خنجر ، که شکل خنجر سنتی عمان است. آمواج سابقه تولید 100 رایحه عطر را دارد. اولین نسخه در سال 1983 ایجاد شد و جدیدترین آن مربوط به سال 2020 است. رایحه های Amouage با همکاری عطار ساز های بزرگی چون کوپرمن ، لوکاس سیوزاک ، ژان کلود النا ، ناتالی فیستهاور ، وایولین کلاس ، لسلی ژیرارد ، پیر نگرین ، کارینه وینچون اسپنر ، برتراند دوکافور ، دوروتی پیوت ، آنیک مناردو ، موریس روسل و ... ساخته شده اند. برخی از رایحه های معروف آمواژ عبارتند از :

Amouage Interlude , Amouage Opus VII , Amouage Epic , Amouage Opus V , Amouage Memoir , Amouage Dia , Amouage Reflection

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی