پیگیری سفارش

برای اطلاع از وضعیت سفارش‌های خود، این‌جا را کلیک کنید و پس از ورود به پنل کاربری، سفارش مورد نظر را انتخاب کنید تا اطلاعات تکمیلی آن، نمایش داده شود. در صورتی که سوالی دارید، با کارشناسان پشتیبانی ما تماس بگیرید تا از راهنمایی آن‌ها بهره‌مند شوید. 

خریدارانی که روش ارسال آنها پستی می باشد با در اختیار داشتن کد رهگیری 20 رقمی پستی سفارش ها خود را در سایت پست جهموری اسلامی ایران رهگیری نمایند. این کد پس از تایید سفارش توسط ونتینو در سایت پست برای خریداران محترم پیامک می گردد. اگر به هر دلیل آنرا دریافت ننمودید، برای اطلاع از کد رهگیری پستی 20 رقمی به روش های زیر عمل نمایید.

با ورود به پنل کاربری، وارد بخش "سفارش ها" شده و سفارش مد نظر خود را در این قسمت انتخاب نمایید. در صفحه جدید در قسمت "حمل و نقل" اطلاعات ارسال مرسوله مشابه تصویر زیر ثبت گردیده است.

کد اول مربوط به کد سفارش درج شده در سایت کارگزار پست (پست رسان) بوده و کد دوم نیز کد رهگیری سراسری پست جهت رهگیری مرسولات است که کد مورد نظر ما است. اگر به هر دلیل "کد رهگیری پست" در این قسمت درج نشده بود، براحتی با مراجعه به بخش رهگیری مرسولات سایت پست رسان ، با وارد نمودن کد پیگیری سفارشی که در مقابل سطر Postresan درج شده ،کد رهگیری پستی 20 رقمی را دریافت نمایید.


اکنون با در اختیار داشتن کد رهگیری 20 رقمی پستی براحتی می توانید در هر لحظه وضعیت مرسوله خود را در شبکه سراسری پست رهگیری نمایند. بدین منظور کد رهگیری را در سامانه رهگیری شرکت پست جمهوری اسلامی وارد و آخرین وضعیت آنرا ملاحظه نمایید.