توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

خسوس دل پوزو Jesus Del Pozoخسوس دل پوزو Jesus Del Pozo یک طراح مد اسپانیایی بود که در سال 1946 در مادرید متولد شد. با باز شدن اولین بوتیک خود در 1974 ، دل پوزو همزمان با خیزش اسپانیا از گذر از دیکتاتوری فرانکو به دموکراسی ، شروع به کار خود کرد. تغییر سیاست همزمان با تغییر در ارزشهای اجتماعی است که دل پوزو به عنوان یک هنرمند و طراح ، نقش مهمی در این "جنبش" ایفا کرد و به عنوان یک تأثیر اساسی در نوسازی سبک اسپانیایی قلمداد می شد.
دل پوزو از بوتیک خود در خیابان Almirante - قطب پیشتاز فرهنگی در مادرید - که از گذشته نیز الهام گرفته  بود و با دید شخصی منحصر به فرد خود توانست صنعت مد را در اسپانیا پیش ببرد. دل پوزو ضمن فراموش نکردن دروس استادان اسپانیایی گذشته مانند کریستوبال بالنسینگا ، به دنبال کشف زیبایی فردی از یک آفرینش ممکن و چگونگی ارائه آن بدون فریب و تزئینات غیر ضروری بود. یک نقل قول در سال 2010 ، فلسفه او را چنین خلاصه می کند: "من عاشق زنان هستم و عاشق ارتقاء مثبت هستم. من یکنواختی را نمی خواهم. مهم است که هر شخص چیزی از شخصیت خود را به ارمغان آورد ، بنابراین من سعی می کنم شیوه انعطاف پذیری انجام دهم." در دهه 1990 ، دل پوزو چندین حرکت سودآور انجام داد که موفقیت بیشتری را در خانه مد وی به ارمغان آورد. و در سال 1992 اولین عطر خود را با نام Duende را برای زنان معرفی کرد. عطرها به بخش مهمی از عرضه برند دل پوزو تبدیل شدند ، به طوری که هالووین (1997) به پرفروش ترین عطر بین المللی وی تبدیل شد و در سال های آینده مجموعه هایی از نمونه های دیگر هالوین صنعت عطر وی را رونق بخشید.
دل پوزو در آگوست سال 2011 درگذشت و میراثی از مد های زیبا را برای مدتی مهم در تاریخ اسپانیا و همچنین میراثی از آموزش و حرفه در صنعت مد از خود به میراث گذاشت.

برخی از بهترین رایحه های خسوس دل پوزو عبارتند از :

Halloween,Halloween Magic,Halloween Fleur,Halloween Man Beware Of Yourself, Halloween Blue,Halloween Shot,Halloween Man, In Black, Halloween Tattoo,Noble Musk

کمی صبر کنید...