توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

ربات تلگرام ونتینو
از این پس براحتی می توانید با استفاده از پیام رسان تلگرام و با کمک ربات تلگرام ونتینو سفارش خود را ثبت نمایید. بدین منظور ابتدا وارد لینک ربات تلگرام ونیتنو به نشانی https://t.me/wantinobot شده و پس مشاهده صفحه خوش آمد گویی وارد صفحه اصلی ربات شوید. در این قسمت می توانید انواع عطر ها را ملاحظه و ویژگی های و قیمت آنها را بررسی نمایید . در صورت تامین نظرتان و تصمیم به ثبت سفارش گزینه خرید را انتخاب نمایید. در این قسمت در چند مرحله اطلاعات تماس و نشانی پستی شما را درخواست می نماید که لازم است آنها را به دقت وارد نمایید. در انتها ربات پیش نمایش سفارش شما به همراه اطلاعات وارد شده را مجددا به شما نمایش می دهد که در صورت تایید گزینه تایید و بستن فاکتور را انتخاب می نمایید. به همین سادگی سفارش شما در پرتال مرکزی ونتینو نیز ثبت می گردد و پس از اخذ تایید نهایی سفارش به واحد ارسال فرستاده می شود و توسط پست به درب منزل یا محل کار شما ارسال شده و مبلغ سفارش نیز بصورت پرداخت در محل از شما دریافت خواهد شد. همچنین جهت مشاهده و عضویت در کانال تلگرام ونتینو اینجاکلیک کنید.

توجه نمایید:

1-  کلیه مراحل ثبت سفارش و روال پستی مکانیزه بوده و دستی انجام نمی گردد لذا در ورود اطلاعات نهایت دقت را مبذول بفرمایید.

2- سفارش های پرداخت در محل شامل هزینه کارمزد خدمات پرداخت در محل پستی (COD) می باشد که علاوه بر هزینه حمل و کالا در محل از شما توسط پست دریافت می گردد. که توضیحات تکمیلی آن در بخش روش های پرداخت مفصلا ارائه گردیده است. لذا چنانچه مایلید این هزینه مازاد را پرداخت ننمایید می توانید ضمن تماس با واحد فروش مبلغ سفارش خود را پرداخت نموده و کالا را بدون پرداخت هزینه COD درب منزل دریافت نمایید.