توجه: از 22 مهر 98 ارسال رایگان سفارش های پستی بیش از 200.000 تومان (همه ایران) و سفارش های فوری بیش از 400.000 تومان (فقط تهران)
فروشگاه اینترنتی ونتینو | روش های حمل کالا در ونتینو

روش های حمل کالا در ونتینو


روش های حمل کالا در ونتینو

ونتینو به منظور تامین رضایت مشتریان گرامی و همچنین پوشش انواع روشهای حمل ، با مجموعه های مختلف و معتبر عقد قرارداد نموده است،تا بتواند بهترین سرویس دهی را به خریداران محترم ارائه نماید. روش های متنوع حمل کالا برای مشتریان گرامی به شرح زیر می باشد:

۱ - تحویل فوری در شهر تهران با استفاده از خدمات الوپیک (ارسال فوری) : بزودی ....

ونتینو ضمن عقد قرارداد با مجموعه الو پیک و اضافه نمودن ماژول خودکار الوپیک در سیستم فروش ونتینو این امکان را فراهم آورده است تا خریداران گرامی پس از انتخاب کالا و ثبت سفارش در صورت تمایل این روش حمل را برگزینند. در این روش کاربر با وارد نمودن اطلاعات آدرس دقیق خود در همان مراحل ثبت سفارش هزینه این روش را بصورت آنلاین محاسبه شده رویت خواهد کرد و در صورت تمایل هزینه آن را پرداخت و سفارش خود را دریافت می نمایند.در این روش معمولا کالای خریداری شده در همان روز سفارش به مشتریان گرامی تحویل می گردد.

مستدعی است، قبل از استفاده از این روش و پرداخت هزینه الوپیک ضمن تماس با واحد فروش ونتینو از موجودی و آماده ارسال بودن کالای خود اطمینان حاصل فرمایید.

۲ - تحویل عادی تهران :

در این روش ونتینو در خصوص کالاهای عمومی که وزن و حجم متعارف دارند و جزو کالاهای وزین و حجیم (مانند LED, ماشین لباس شویی) نیستند، با دریافت تنها ۱۲۰۰۰ تومان در شهر تهران محصولات خریداری شده را به خریداران گرامی درب منزل تحویل می نماید. زمان تحویل این روش ۲ الی حداکثر ۵ روز کاری می باشد.

۳ - تحویل رایگان تهران :

ونتینو با هدف جلب رضایت مشتریان گرامی فعلا فقط در شهر تهران، برای سفارش های بالاتر از ۲۰۰.۰۰۰ تومان سرویس ارسال رایگان ارائه می نماید. همچنین در خصوص برخی از کالاها نیز سرویس تحویل رایگان ارائه می گردد که در صفحه کالا به آن اشاره می گردد.زمان تحویل این روش ۲ الی حداکثر ۵ روز کاری می باشد.

۴ - پست سفارشی :

ونتینو جهت رفاه و آسودگی خریداران عزیز خارج از شهر تهران ، ضمن عقد قرارداد با شرکت پست، و نصب ماژول آنلاین شرکت پست در سیستم فروش ونتینو ، این امکان را برای این دوستان فراهم آورده است که پس از انتخاب و ثبت سفارش با انتخاب روش ارسال "پست سفارشی" ، کالای خود را با این روش توسط شرکت پست در هر نقطه از ایران دریافت نمایند. در این روش پس از ورود اطلاعات دقیق آدرس و کد پستی ، سیستم ونتینو بصورت آنلاین و در لحظه هزینه دقیق پستی را از شرکت پست استعلام و به شما نمایش می دهد و در صورت تمایل با انتخاب این روش و پرداخت این هزینه حمل به همراه هزینه کالای انتخابی، مرسوله خود را توسط شرکت پست در آدرس مد نظر خود دریافت خواهید کرد. زمان این روش مطابق با زمان بندی شرکت پست می باشد.

۵ - پست پیشتاز :

این روش عینا مطابق روش قبل بوده با این تفاوت که با پرداخت هزینه بالاتر ، شرکت پست کالای شما در زمان کمتری به شما تحویل خواهد داد.

نکات ارسال و تحویل کالا

• در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.

• در روزهایی از سال که مناسبتهای ویژه هستند مانند اعیاد،شهادت ها ، تعطیلات نوروز و... امکان ارسال کالا وجود ندارد.

• لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارشات خود، کارت شنایی معتبر ارائه دهید. کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

• پروتکل ونتینو برای تحویل کالا، بر اساس عدم ورود مامورین توزیع به ساختمان مشتریان تعریف گردیده است و همکاران ما از ورود به ساختمان مشتریان منع گردیده اند. لذا خواشمند است برای دریافت مرسوله خود به درب اصلی ورودی ساختمان تشریف بیاورید.

• همکاران ما از تحویل کالا در معابر عمومی و یا مکان های عمومی مانند پارک و ... معذورند و تحویل کالا صرفا به صاحب پروفایل در آدرس معتبر اعم از منزل یا محل کار میسر می باشد.