تریلر فیلم Top Gun: Maverick منتشر شده و همان دیوانگی Top Gun را دارد که همه منتظرش هستند. نه تنها هواپیماها و تله‌ها بلکه آوازهای بارها، ژاکت چرمی و حتی چیزی که بازی والیبال ساحلی به نظر می‌رسد، همان هستند که باید. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

پارامونت دیشب تریلر فیلم را منتشر کرد، و این همزمان با حضور غافلگیرانه تام کروز در کامیک‌کان برای صحبت درباره این دنباله بود.

این تریلر با ویدئویی از جت‌ها شروع می‌شود و صدای آشنایی که درباره ۳۰ سال خدمت بدون ارتقا و تشویق می‌گوید. اد هریس می‌گوید: تا حالا باید حداقل دوتا ستاره می‌گرفتی، اما هنوز کاپیتانی، چرا؟

کروز، کاپیتان ماوریک، می‌گوید: این یکی از رازهای زندگی است، قربان.

از اینجا به بعد شاهد صحنه‌های سریعی هستیم که ما را یاد Top Gun قدیمی می‌اندازند، هرچند تازه واردهایی همچون جان هم (Jon Hamm)، مایلز تلر (Miles Teller) و گلن پاول (Glen Powell) در میان آن‌ها هستند.

هریس می‌گوید: پایان اجتناب‌ناپذیر است، ماوریک.

و ماوریک جواب می‌دهد: شاید اینطور باشد قربان، اما نه امروز.

جوزف کاسینسکی (Joseph Kosinski) کارگردان این فیلم است و تامی هارپر (Tommy Harper)، چاد اومان (Chad Oman)، مایک استنسون (Mike Stenson)، دانا گلدبرگ (Dana Goldberg) و دان گرنگر (Don Granger) تهیه‌کنندگان اجرایی هستند. جری بروکمیر (Jerry Bruckeimer) و دیوید الیسون (David Ellison) نمایندگان پارامونت پیکچرز، اسکای‌دنس و جری بروکمیر فیلمز هستند.

جنیفر کانلی (Jennifer Connelly) و لوییز پولمن (Lewis Pullman) دیگر بازیگران فیلم هستند.

فیلم Top Gun: Maverick در تاریخ ۲۶ ژوئن ۲۰۲۰ اکران می‌شود. به همراه این تریلر، پوستر فیلم نیز منتشر شده است.


منبع : سینمایی فارس

انتهای پیام