توجه: از 22 مهر 98 ارسال رایگان سفارش های پستی بیش از 200.000 تومان (همه ایران) و سفارش های فوری بیش از 400.000 تومان (فقط تهران)
فروشگاه اینترنتی ونتینو | ضمانت کیفیت کالا

ضمانت کیفیت کالاهمراهان عزیز ونتینو

در انتخاب کالاها و خدماتی که در سایت ونتینو عرضه می گردد، تمام تلاش خود را مصروف کرده ایم تا اولا با انتخاب کالاهای درجه یک رضایت شما را تامین نموده و اعتماد شما که با ارزش ترین سرمایه کاری ما است به دست آوریم. ثانیا با انتخاب کالاهای خوب و با قیمت مناسب مواردی را که ممکن است نیاز به پشتیبانی داشته باشد به حداقل برسانیم تا بتوانیم توان خود را در بخش های دیگر مصروف ارائه سرویس خوب به شما نماییم. لذا به این دو دلیل اطمینان داشته باشید در انتخاب کالا و خدمات نهایت دقت و نکته سنجی را در گزینش اقلام به کار می بندیم

و اما در خصوص کالاها توجه داشته باشید که کالاها دو دسته هستند یک کالاهایی که برند و شرکت و نمایندگی در ایران دارند و خدمات پس از فروش توسط آنها انجام می پذیرد. نوع دوم کالاهای خوب و با کیفیتی هستند که توسط بسیاری از تولید کنندگان داخلی و خارجی و یا تامین کنندگان خوشنام ارائه می گردد ولی گارانتی به معنای شناخته شده و عرفی ندارند. در موارد اول که جای بحث باقی نمی ماند و اگر خریداری کالایی را خریداری نمود که به هر دلیل با مشکلی مواجه شد، براحتی می تواند به شرکت مربوطه و بخش خدمات پس از فروش و گارانتی آن مراجعه نماید. اما در خصوص کالاهای نوع دوم که همه ما هر روزه، در خرید های روزمره به کرات با آن مواجه هستیم. در این موارد ما به عنوان مجموعه ای که درگاه فروش این محصول هستیم، هرگز رضایت بلند مدت مشتریان و اعتبار خودمان را به منافع زودگذر خودمان نمی فروشیم، چه رسد به منافع تامین کننده و یا تولید کننده. لذا تمام توان خود بکار می گیریم تا بهترین محصولات با مناسب ترین قیمت را برای مشتریان خود تامین نماییم. به هر صورت در ونتینو کالا مهلت زمان برگشت دارد و در صورتی که مشکل و ایرادی در کالا می بینید که ممکن است از دید ما پنهان مانده باشد، حتما لطف نموده و ما را مطلع نمایید و ما هم بر خود لازم می دانیم کالای نا مناسب را مرجوع نماییم.

امید واریم در راهی که در پیش گرفته ایم با همراهی شما عزیزان ثابت قدم و موفق باشیم.