توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

| برایم بیاب |


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
قیمتی که در حال حاضر دارید را بنویسید. قیمتی که در حال حاضر دارید را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. قیمتی که در حال حاضر دارید را به صورت عدد صحیح و بدون هیچ حرف اضافه ای بنویسید. مانند: 90000
لطفا شرح مختصری از کالای مورد نیاز خود را در این بخش وارد نمایید. به عنوان مثال "انژکتور ماشین دوو سیلو جنس اصلی" و یا "آداپتور لپ تاپ HP Elite book" و یا هر شرح اضافه دیگری که برای آن در نظر دارید.
توضیحات کالای مورد نیاز را بنویسید. توضیحات کالای مورد نیاز را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. توضیحات کالای مورد نیاز را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...


همراه عزیز ونتینو

اگر مدت هاست به دنبال کالایی هستید که آنرا در سایت ونتینو و یا حتی در بیرون از آن (در بازار و فروشگاه های عمومی و تخصصی) هنوز نیافته اید و یا قیمت آن به نظر شما بالا و غیر متعارف است...

 از طریق فرم زیر مشخصات آنرا برای ما ارسال نمایید. ما ضمن تماس با تمامی تامین کنندگانی که با آنان در ارتباط هستیم تلاش خواهیم نمود تا آنرا با قیمت مناسب برای شما تامین نماییم. توجه نمایید کالای درخواستی باید مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد. امیدواریم با انجام درخواست های شما عزیزان لبخند رضایت را بر لبتان و شادی را در قلبتان بکاریم.