تلگرام ونتینو 🥳🥳 عزیزان سال نو مبارک. آرزوی سالی سرشار از خوشی و سعادت برای همه شما عزیزان داریم 🥳🥳.
دسته‌بندی

اگنر Aigner


عطر و ادکلن اگنر Aigner Perfume

در این صفحه با مشخصات ، قیمت و خرید عطر و ادکلن و ادوپرفیوم اگنر Aigner Perfume اورجینال (اصل) و انواع اگنر Aigner شرکتی آشنا می شوید. عطر ادکلن های اورجینال اگنر Aigner و انواع عطر ادکلن های شرکتی آزارو Azzaro شامل رایحه های مشهور زیر می باشد که با استفاده از فیلتر های مختلف قرار داده شده در این صفحه شامل اصالت (اورجینال یا شرکتی بودن و اینکه از کدام شرکت) ،رایحه (کدام کار از این برند) ، جنسیت (مردانه و زنانه) یا تم بویایی (گرم و خنک و شیرین و...) براحتی می توانید به نمونه دلخواه خود دسترسی پیدا نمایید.

برند اتین اگنر Etienne Aigner AG یک خانه لوکس، مد و لوازم جانبی است که در مونیخ آلمان واقع شده است. این برند در سال 1949 توسط اتین اگنر تاسیس شد و به دلیل کیفیت و ساخت در کیف کار ، کیف پول و لوازم جانبی چرمی در سراسر جهان شناخته شده است. اتین اگنر در سال 1904 در مجارستان متولد شد و کار خود را به عنوان صحافی در پاریس ، از سال 1926 آغاز کرد. مهارت او در چرم مشهور شد و به تدریج از صحافی به ساخت کیف و کمربندهای با کیفیت بالا برای طراحان برجسته ای مانند کریستین دیور تغییر شغل داد. با فراهم شدن فرصتی ، Aigner در سال 1949 به نیویورک نقل مکان کرد و شروع به تهیه وسایل چرمی دست ساز خود کرد. کالاهای چرمی که با آرم 'A' نقش بسته و به امضای او تبدیل شده بود. در سال 1959 ، Aigner اولین گالری خود را در نیویورک افتتاح کرد. آرم این برند (حرف 'A' که به صورت نعل اسب شکل یافته است) نشان دهنده تأثیر وی از موضوعات مرتبط با اسب و سوارکاری است. در دهه های 1970 و 1980 ، اتین آیگنر موارد دیگری مانند روسری های ابریشمی ، لباس های زنانه و مردانه ، ساعت ، جواهرات و عطرها را به محصولات خود اضافه کرد. اولین عطرهای این شرکت ، هر دو برای آقایان ، در سال 1975 معرفی شد. بسیاری از عطرهای Etienne Aigner از گذشته دارای یک نت چرمی یا یک تم چرم / جیر در نام و بسته بندی بود. این شرکت با جدیدترین عطر خود ، Revolution's 2011 ، جهت مدرن تری را در پیش گرفته است. امروز عطرها با همکاری شرکت عطر سازی اسپانیایی Puig ارائه می شود. برخی از بهترین کارهای اگنر عبارتند از:

Starlight , STARLIGHT GOLD , Black,Etienne Aigner Black , Etienne Aigner White , Man 2 Evolution , No1 Platinum , Cara Mia, Debut by Night , No1 Oud , No 1 Intense Etienne , Blue Etienne , Aigner No 1 Sport Etienne , Ladies Day , Etienne Aigner Debut , AignerPour Femme

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی