توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.
دسته‌بندی

اجمل Ajmal


عطر و ادکلن اجمل Ajmal Perfume

در این صفحه با مشخصات ، قیمت و خرید عطر و ادکلن و ادوپرفیوم اجمل Ajmal Perfume اورجینال (اصل) و انواع اجمل شرکتی آشنا می شوید. عطر ادکلن های اورجینال اجمل Ajmal و انواع عطر ادکلن های شرکتی اجمل Ajmal شامل رایحه های مشهور زیر می باشد که با استفاده از فیلتر های مختلف قرار داده شده در این صفحه شامل اصالت (اورجینال یا شرکتی بودن و اینکه از کدام شرکت) ،رایحه (کدام کار از این برند) ، جنسیت (مردانه و زنانه) یا تم بویایی (گرم و خنک و شیرین و...) براحتی می توانید به نمونه دلخواه خود دسترسی پیدا نمایید.

برند اجمل Ajmal، در 60 سال سابقه ایجاد عطر ، به هنر عطر سازی تسلط کافی پیدا کرده است و در دنیای عطر سازی در خاورمیانه جایگاه منحصر به فردی را به خود اختصاص داده است. امروز ، اجمل یک شرکت منطقه ای است که مجموعه گسترده ای از بهترین و جذاب ترین محصولات موجود در منطقه را در اختیار دارد. اجمل حضور گسترده ای در خاورمیانه با بیش از 135 فروشگاه خرده فروشی منحصر به فرد ، از جمله 42 مورد در امارات متحده عربی ، و صدها فروشندگی در سراسر خاورمیانه ایجاد کرده است. AJMAL همچنین به حدود 24 کشور در سراسر جهان صادر می کند. عطرهای عجمل با همکاری عطرسازان عبدالله اجمل و نذیر اجمل ساخته می شوند.

Ajmal Sacrifice , Ajmal Raindrops , Ajmal Chemistry , Ajmal Carbon , Ajmal Evoke for Him , Ajmal Blu , Ajmal Evoke for Her , Ajmal Neutron

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی