ضمن عرض تسلیت عاشورای حسینی ، توجه نمایید ممکن است پیگیری بعضی از سفارش ها به 30 تیر (اول هفته آینده) موکول شود 

بریتنی اسپیرز Britney Spears


عطر و ادکلن بریتنی اسپیرز Britney Spears Perfume

در این صفحه با مشخصات ، قیمت و خرید عطر و ادکلن و ادوپرفیوم بریتنی اسپیرز Britney Spears Perfume اورجینال (اصل) و انواع بریتنی اسپیرز Britney Spears شرکتی آشنا می شوید. عطر ادکلن های اورجینال بریتنی اسپیرز Britney Spears و انواع عطر ادکلن های شرکتی بریتنی اسپیرز Britney Spears شامل رایحه های مشهور زیر می باشد که با استفاده از فیلتر های مختلف قرار داده شده در این صفحه شامل اصالت (اورجینال یا شرکتی بودن و اینکه از کدام شرکت) ،رایحه (کدام کار از این برند) ، جنسیت (مردانه و زنانه) یا تم بویایی (گرم و خنک و شیرین و...) براحتی می توانید به نمونه دلخواه خود دسترسی پیدا نمایید.

بریتنی اسپیرز یک هنرمند موسیقی و سرگرمی آمریکایی است که از یک خواننده پاپ برای نوجوان به یکی از موفق ترین ستاره های پاپ بزرگسالان تبدیل شد. بریتنی اسپیرز در همکاری با کمپانی الیزابت آردن عطرهایی را با نام و نشان خود به بازار عرضه می کند. اولین عطر وی ، BRITNEY SPEARS Curious ، در سال 2004 معرفی شد و به یک فروش غیر قابل پیش بینی دست یافت. استفاده از رایحه های خاص ، قرار داشتن در بسته بندی های رنگارنگ و با هدف جذب بازارهای جوان پسند طراحی نمودن، از دلایل موفقیت این برند بوده و این مارک را به یکی از موفق ترین مارک های معروف و مشهور در بازار امروز عطر و ادکلن تبدیل کرده اند. از معروف ترین رایحه های برند بریتنی اسپیرز عبارتند از :

BRITNEY SPEARS Fantasy , BRITNEY SPEARS Festive Fantasy , BRITNEY SPEARS Curious , BRITNEY SPEARS Believe , BRITNEY SPEARS Prerogative Rave

کمی صبر کنید...