توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

بربری Burberry


عطر و ادکلن باربری Burberry Perfume

در این صفحه با مشخصات ، قیمت و خرید عطر و ادکلن و ادوپرفیوم بربری Burberry Perfume اورجینال (اصل) و انواع بربری Burberry شرکتی آشنا می شوید. عطر ادکلن های اورجینال بربری Burberry و انواع عطر ادکلن های شرکتی بربری Burberry شامل رایحه های مشهور زیر می باشد که با استفاده از فیلتر های مختلف قرار داده شده در این صفحه شامل اصالت (اورجینال یا شرکتی بودن و اینکه از کدام شرکت) ،رایحه (کدام کار از این برند) ، جنسیت (مردانه و زنانه) یا تم بویایی (گرم و خنک و شیرین و...) براحتی می توانید به نمونه دلخواه خود دسترسی پیدا نمایید.

برند باربری یک خانه لوکس طراحی بریتانیایی است که توسط توماس باربری در سال 1856 تاسیس شد. این خانه با عرضه کالاهای منحصر بفرد برای زنان به یک برند شناخته شده در صنعت مد تبدیل شده است و خیلی زود خود را از سایر رقبا متمایز کرد. از طرف خانواده سلطنتی انگلیس ، به کمپانی باربری حکم سلطنتی تامین پوشاک اعطا گردیده است. علاوه بر خط مد و لوازم جانبی مرتبط با آنها ، برند Burberry مجموعه ای منحصر به فرد از عطر ها با رایحه های زنانه و مردانه را ارائه می دهد که در بسیاری از آنها بطری های تزئین شده با تارتان که نماد شرکت است امضا شده است. اولین عطر آنها ، Burberry for Men ، در سال 1981 عرضه گردید. محصولات باربری با مشارکت شرکت Inter Parfums تولید می گردد. رایحه های شاخص برند عطر باربری:

Burberry London Eau De Parfum For Women ,  The Beat For Women , My Burberry , Brit ,  Mr Burberry , Burberry Weekend , Touch , The Beat For Men ,  Brit Rhythm For Men and Women , Burberry Brit Sheer , Body Intense , Burberry Sport , Burberry Summer

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی