توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

چروتی Cerrutiعطر چروتی Cerruti Perfum بر گرفته از نام Cerruti می باشد که یک خانه مد ایتالیایی است. مجموعه ای که ریشه آن در صنعت نساجی است و در سال 1881 ، برادران استفانو ، آنتونیو و کوئینتینو چروتی ، کارخانه نساجی تخصصی پشم ، در شهر کوچک Biella افتتاح کردند. این تجارت به پسر آنتونیو ، سیلویو واگذار شده است ، اما مرگ زودهنگام وی در سال 1950 منجر به این شد که تجارت توسط پسرش ، نینو چروتی ،که در آن زمان فقط 20 سال داشت اداره شود. نینو تکنیک های مدرن را به مجموعه افزود و نتایج به اندازه کافی موفقیت آمیز بود که این مجموعه به دو کارخانه اضافی نیز گسترش یابد. علاقه نینو از پارچه به سمت طراحی مد منتقل گردید و اولین مجموعه آقایان وی با عنوان "هیتمن" در سال 1957 معرفی شد. برند Cerruti با افتتاح بوتیک در مادلین در سال 1967 به طور رسمی در پاریس راه اندازی شد. هر دو نوع لباس مردانه و زنانه با استفاده از پارچه های تولید شده در کارخانجات پارچه چروتی تهیه می شدند. چروتی به دلیل پارچه های نفیس و برش های تمیز شناخته می شد. لباس های پشمی کلاسیک محصول خاص این خانه مد بود و طراح جورجیو آرمانی در اوایل کار خود برای برند های هیتمن و چروتی طراحی می نمود.
با گذشت سالها ، چروتی وارد حوزه عطر و ادکلن شد و سپس عطرها بخش مهمی از برند Cerruti گردیدند. اولین رایحه این شرکت با نام Nino Cerruti for Men است که در سال 1978 معرفی شد و اولین عطر زنانه Nino Cerruti Pour Femme نیز در سال 1987 عرضه شد. نینو چروتی در سال 2000 به منظور تمرکز در تجارت نساجی از خانه مد بازنشسته شد. این خانه امروز تحت هدایت خلاقانه جسپر بورجسون (لباس مردانه) و ریچارد نیکول (لباس زنانه) فعالیت می نماید. عطرهای چروتی امروزه ، تحت برند Cerruti و Cerruti 1881 ، در همکاری با Coty ، در حال تولید هستند. رایحه های معروف برند چروتی عبارتند از :

1881 bella notte for men , 1881 amber pour homme , 1881 acqua forte, 1881 edition blanche , 1881 fairplay , 1881 essentiel .

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی