تلگرام ونتینو 🥳🥳 عزیزان سال نو مبارک. آرزوی سالی سرشار از خوشی و سعادت برای همه شما عزیزان داریم 🥳🥳.

دیسکوارد Dsquaredعطر دیسکوارد Dsquared2 Perfum یک مارک کانادایی است که توسط برادران دوقلوی Dean Caten و Dan Caten ساخته شده است. این برادران مدت کوتاهی در دانشکده طراحی پارسونز مشغول به تحصیل بودند و تمام وقت به دنیای مد می پرداختند ، و به عنوان مدیر خلاقیت فعالیت می کردند. این برادران در سال 1991 با رویای ایجاد خط تولید خود به ایتالیا عزیمت کردند. کار طراحی برای ورساچه و دیزل، سرانجام منجر به اولین مجموعه لباس مردانه آنها با نام تجاری Dsquared2 شد. که اولین ساخته خود در میلان را با پشتوانه مالی تامین شده توسط دیزل انجام دادند. موفقیت مجموعه لباسهای مردانه آنها ، باعث شد تا اولین لباس زنانه آنها در سال 2002 معرفی شود. اولین مجموعه آنها برای زنان ، ستایش و یک گزارش در صفحه اول در مجله "Women's Wear Daily" را برای آنان به ارمغان آورد.
Dsquared2 جوایز مد متعددی کسب کرده است ، از جمله سوزن طلایی (اسپانیا) ، لا کره (ایتالیا) و بهترین تیم طراحی موفقیت آمیز مجله GQ اسپانیا چاپ شده در آمریکا.
برند Dsquared2 اولین عطر خود را در سال 2007 با نام، He Wood ارائه داد. عطر زنانه ، She Wood ، نیز در سال 2008 عرضه شد. عطرهای Dsquared2 با همکاری ITF Group تولید می شوند.

از بهترین رایحه های برند عطر دیسکوارد Dsquared Perfum عبارتند از :

Dsquared He Wood Rocky Mountain Wood , Dsquared 2 Intense He Wood , Potion Blue , He Wood Silver Wind Wood , Dsquared Want , Dsquared Ocean Wet Wood , She Wood , He Wood Cologne , Dsquared Wild ,  Potion for Women , She golden light wood


کمی صبر کنید...

دسته‌بندی