توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

الی ساب Elie Saab


عطر و ادکلن الی ساب Elie Saab Perfume

در این صفحه با مشخصات ، قیمت و خرید عطر و ادکلن و ادوپرفیوم الی ساب Elie Saab Perfume اورجینال (اصل) و انواع الی ساب Elie Saab شرکتی آشنا می شوید. عطر ادکلن های اورجینال الی ساب Elie Saab و انواع عطر ادکلن های شرکتی الی ساب Elie Saab شامل رایحه های مشهور زیر می باشد که با استفاده از فیلتر های مختلف قرار داده شده در این صفحه شامل اصالت (اورجینال یا شرکتی بودن و اینکه از کدام شرکت) ،رایحه (کدام کار از این برند) ، جنسیت (مردانه و زنانه) یا تم بویایی (گرم و خنک و شیرین و...) براحتی می توانید به نمونه دلخواه خود دسترسی پیدا نمایید.

الی ساب در سال 1964 در خانواده ای کاملا بی ارتباط با دنیای مد متولد شد. از همان ابتدا ، "او فقط آرزو داشت که به سرزمین های خارق العاده و دور سفر کند". اولین لباس او در نه سالگی ، برای خواهر کوچکترش دوخته شد. او تمام اوقات فراغت خود را صرف طراحی کرد و معلوم نیست که وقتی مادرش از اینکه پسرش قیچی خود را به پرده ها و سفره هایش می برد چه احساسی داشته است! رفته رفته خبر استعداد او گسترش یافت ، و در زمان نوجوانی ، شیک ترین زنان محل سکونتش سری به درب منزل این طراح خودآموز می زدند. به طرز حیرت انگیزی ، فقط در سن 18 سالگی ، الی ساب خانه مد خود را با بیش از دوازده خیاط زن برجسته افتتاح کرد که برای او کار می کردند. خیلی زود طرح های Elie Saabs بخشی از بازار خاور میانه را به دست آورد. با گسترش تجارت و نام و نشان الی ساب او وارد صنعت عطر و ادکلن شد و با همکاری فرانسیس کورکجان این محصول پرطرفدار را نیز به سبد محصولات خود افزود. Elie Saab Le Parfum که در سال 2011 طراحی و تولید شد ، جایزه بهترین عطر جدید انگلستان ، آمریکا و فرانسه را از بنیاد (Fragrance Foundation FiFi) دریافت کرد.از معروف ترین رایحه های برند آزارو عبارتند از :

Elie Saab Le Parfum , Elie Saab Nuit Noor , Elie Saab Girl of Now , Elie Saab Le Parfum Royal , Elie Saab Le Parfum L`Edition Argent

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی