تلگرام ونتینو 🥳🥳 عزیزان سال نو مبارک. آرزوی سالی سرشار از خوشی و سعادت برای همه شما عزیزان داریم 🥳🥳.

امانوئل اونگارو Emanuel Ungaro


عطر و ادکلن امانوئل اونگارو Emanuel Ungaro Perfume

در این صفحه با مشخصات ، قیمت و خرید عطر و ادکلن و ادوپرفیوم امانوئل اونگارو Emanuel Ungaro Perfume اورجینال (اصل) و انواع امانوئل اونگارو Emanuel Ungaro شرکتی آشنا می شوید. عطر ادکلن های اورجینال  امانوئل اونگارو Emanuel Ungaro و انواع عطر ادکلن های شرکتی  امانوئل اونگارو Emanuel Ungaro شامل رایحه های مشهور زیر می باشد که با استفاده از فیلتر های مختلف قرار داده شده در این صفحه شامل اصالت (اورجینال یا شرکتی بودن و اینکه از کدام شرکت) ،رایحه (کدام کار از این برند) ، جنسیت (مردانه و زنانه) یا تم بویایی (گرم و خنک و شیرین و...) براحتی می توانید به نمونه دلخواه خود دسترسی پیدا نمایید.

امانوئل اونگارو یک طراح لباس فرانسوی است. پدرش ، خیاطی بود که در زمان فاشیسم از ایتالیا فرار کرد و اولین چرخ خیاطی را به پسرش داد. در سال 1955 ، اونگارو 22 ساله به پاریس نقل مکان کرد تا در کریستوبال بالنسیاگا کار کند. پس از مدت کوتاهی حضور در آنجا ، امانوئل در سال 1965 خانه مد خود را در پاریس افتتاح کرد. مدهای Ungaro به ظرافت و جذاب بودن ، شناخته می شدند. امروز ، Ungaro لباس هایی را برای زنان تحت برند امانوئل ارائه می نماید. Ferragamo در اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 اکثریت سهام این شرکت را در اختیار گرفت ، که منجر به ایجاد امانوئل پارفوط Ungaro Parfums شد. اولین عطر Ungaro ، رایحه کلاسیک زنانه Diva ، در سال 1983 عرضه شد. سپس  Emmanuel Ungaro Senso برای مردان نیز معرفی شدند. شکل گیری Emmanuel Ungaro Parfums ، با مشارکت Ferragamo و Bvlgari ، منجر به انتشار عطرهای خوشبو زنانه و مردانه Fleur de Diva ، Desnuda و Apparition شد. اکنون عطرهای این شرکت با همکاری Avon به بازار جهانی عرضه می کند.

از معروف ترین رایحه های برند  امانوئل اونگارو عبارتند از :

Desnuda Emanuel Ungaro , L'Homme Emanuel Ungaro , Senso Emanuel Ungaro , Emanuel Ungaro , L’Amour Fou , Emanuel Ungaro Apparition , Emanuel ungaro For Him , Emanuel ungaro La Femme , Emanuel ungaro Fruit d’Amour Pink Blackberry , Emanuel ungaro La Diva Mon Amour

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی