توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

اسکادا Escada


عطر و ادکلن اسکادا Escada Perfume

در این صفحه با مشخصات ، قیمت و خرید عطر و ادکلن و ادوپرفیوم اسکادا Escada Perfume اورجینال (اصل) و انواع اسکادا Escada شرکتی آشنا می شوید. عطر ادکلن های اورجینال اسکادا Escada و انواع عطر ادکلن های شرکتی اسکادا Escada شامل رایحه های مشهور زیر می باشد که با استفاده از فیلتر های مختلف قرار داده شده در این صفحه شامل اصالت (اورجینال یا شرکتی بودن و اینکه از کدام شرکت) ،رایحه (کدام کار از این برند) ، جنسیت (مردانه و زنانه) یا تم بویایی (گرم و خنک و شیرین و...) براحتی می توانید به نمونه دلخواه خود دسترسی پیدا نمایید.

برند اسکادا Escada یک گروه مد و لایف استایل لوکس بین المللی است که توسط مارگارتا و ولفگانگ لی در آلمان تاسیس شده است. این شرکت با شروع در مونیخ در سال 1978 با مدهای متمایز رنگارنگ و طرح دار نامی برای خود به دست آورد. بخش عطر اسکادا در سال 1990 تاسیس شد و شاهد عرضه اولین عطر خود با نام Escada Margaretha Ley بود که به عنوان یکی از عطر های ماندگار این شرکت انتخاب شده است. بخش عطر اسکادا مجموعه از رایحه های خوب را برای مردان و زنان از دهه 1990 تا سال 2021 عرضه نمود. عطرهای اسکادا مانند مدهای این شرکت به دلیل بسته بندی درخشان و اشکال غیرمعمول بطری مشهور هستند. تأکید این شرکت بر رایحه های جوان پسند ، میوه ای و گلی از نظر بسیاری کمک به تثبیت عطرهای میوه-گل به عنوان یک دسته عطر جدید است. Escada امروزه عطرهایش را با همکاری Procter و Gamble تولید می کند. عطرهای Escada با همکاری عطاران مشهور Amandine Clerc-Marie، Nicolas Beaulieu، Creations Aromatiques، Pierre Bourdon، Ilias Ermenidis، Dominique Ropion، Francoise Caron، Michel Almairac، Richard Ibanez ساخته شده اند. از معروف ترین رایحه های برند آزارو عبارتند از :


Escada Magnetism , Escada Miami Blossom , Escada Marine Groove , Especially Escada , Escada Celebrate Now , Escada Incredible Me , Escada Moon Sparkle , Escada Magnetic Beat , Escada Joyful


کمی صبر کنید...

دسته‌بندی