تلگرام ونتینو 🥳🥳 عزیزان سال نو مبارک. آرزوی سالی سرشار از خوشی و سعادت برای همه شما عزیزان داریم 🥳🥳.

اسنتریک مولکول Escentric Molecules


عطر و ادکلن اسنتریک مولکولز Escentric Molecules Perfume

 در این صفحه با مشخصات ، قیمت و خرید عطر و ادکلن و ادوپرفیوم اسنتریک مولکول Escentric Molecules Perfume اورجینال (اصل) و انواع اسنتریک مولکول Escentric Molecules شرکتی آشنا می شوید. عطر ادکلن های اورجینال اسنتریک مولکولز Escentric Molecules و انواع عطر ادکلن های شرکتی اسنتریک مولکولز Escentric Molecules شامل رایحه های مشهور زیر می باشد که با استفاده از فیلتر های مختلف قرار داده شده در این صفحه شامل اصالت (اورجینال یا شرکتی بودن و اینکه از کدام شرکت) ،رایحه (کدام کار از این برند) ، جنسیت (مردانه و زنانه) یا تم بویایی (گرم و خنک و شیرین و...) براحتی می توانید به نمونه دلخواه خود دسترسی پیدا نمایید.

برند اسنتریک مولکولز Escentric Molecules ترکیبی از هنر و علم شیمی است و وجود خود را مدیون یک مولکول معطر است که در طبیعت وجود ندارد. Iso E Super که در سال 1973 در آزمایشگاهی ایجاد شد. این مولکول تا زمان راه اندازی Escentric Molecules در خارج از دنیای عطرسازی ناشناخته بود ، اگرچه حضور آن در غلظت های نسبتاً کم در پس زمینه بسیاری از رایحه ها برای عطر های زنانه و مردانه وجود داشت. وقتی Geza Schoen عطرساز و پایه گذار اسنتریک مولکولز برای اولین بار Iso E Super را به صورت جداگانه بو کرد ، چراغی در ذهنش روشن شد. "من فهمیدم که وجه مشترک در همه عطرهایی که دوست داشتم این بود که حاوی دوز زیادی از Iso E Super هستند. Schoen شروع به آزمایش کرد و رایحه هایی را ایجاد کرد که دارای نسبت های متفاوتی از Iso E Super بودند. شوئن این ترکیبات مختلف را در معرض نظرات دیگران قرار می داد تا بتواند به فرمول نهایی خود برسد و نتیجه این تحقیقات عطر و ادکلن های متنوع و دوست داشتنی اسنتریک مولکولز در رایحه های مختلف زنانه و مردانه هستند.از معروف ترین رایحه های برند آزارو عبارتند از :

Escentric Molecules 01 , Escentric Molecules 02 , Escentric Molecules 03 , Escentric Molecules 04 , Escentric Molecules 05

کمی صبر کنید...