توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.
دسته‌بندی

گس GUESS
GUESS در سال 1981 توسط برادران مارسیانو ، که جنوب فرانسه را به دنبال رؤیای آمریکایی ترک کردند ، تأسیس شد. با الهام از نفوذ اروپایی ، مارچیانوس جین را دوباره تعریف کرد. یکی از طرح های اولیه آنها یک جین سنگی ، باریک و مناسب ، مریلین 3 زیپ بود. Bloomingdale اولین فروشگاهی بود که با سفارش دوهزار جفت شلوار جین از این برند استقبال کرد. آنها فقط چند ساعت از قفسه ها ناپدید شدند. این آغاز یک داستان موفقیت آمیز طولانی بود.

GUESS به سرعت به نمادی از یک سبک زندگی جوان و پرماجرا تبدیل شد. در طول ده ها سال ، GUESS با تبلیغات تبلیغاتی نمادین و بی موقع خود ، چهره های ناشناخته را به مدل های معروف تبدیل کرد تا به فکر به آرزوهایشان بپردازند. در سال 2004 ، این شرکت با یک مجموعه خرده فروشی جدید برای مجموعه خود به نام مارسیانو گسترش یافت. برند مارچیانو یک مجموعه مد بروز را ارائه می دهد که برای زنان و مردان با گرایش خاص طراحی شده است. در سال 2007 ، مفهوم خرده فروشی G by GUESS متولد شد . امروز GUESS یک برند جهانی شیوه زندگی با طیف کاملی از جین ، پوشاک و لوازم جانبی است که در بیش از 80 کشور جهان ارائه شده است.

برند عطر گس guess perfum در ادامه موفقیت های خود در حوزه پوشاک وارد حوزه عطر و ادکلن شد و توانست موفقیت های قبلی خود را تکمیل و بهبود ببخشد.

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی