توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

نارسیسو رودریگز Narciso Rodriguez


یکی از برجسته ترین طراحان آمریکایی در طی دو دهه گذشته ، نارسیسو رودریگز Narciso Rodriguez می باشد. در سال 1996 ، رودریگز هنگام طراحی لباس عروسی برش خورده ای که کارولین بست برای ازدواج خود با جان اف کندی ، جونیور پوشید ، تحسین بین المللی گرفت. امروز ، خانه مد Narciso Rodriguez در نیویورک مستقر است و در آنجا مجموعه های آماده لباس زنانه خود را نمایش می دهد.

در همکاری با Beauté Prestige International ، رودریگز اولین عطر را برای خود در سال 2003 ایجاد کرد که جایزه FiFi انگلیس را برای بهترین عطر جدید در آن سال بدست آورد. همچنین رودریگز در سال 2004 جایزه Fragrance of Year / Women Noveau Niche  را دریافت کرد. عطر مردانه Narciso Rodriguez وی در سال 2007 عرضه شد و جایزه Grand Prix du Parfum 2008 را برای بهترین عطر مردانه و بهترین طراحی دریافت کرد. سومین رایحه Rodriguez در سال 2009 تولید و عرضه شد. Rodriguez دریافت کننده جایزه FiFi در سال 2012 به دلیل عطر و رایحه منحصر بفرد آنها بود. در اندکی بیش از یک دهه ، مجموعه او ، نمادی برای عطر های کلاسیک های نوآورانه و نمونه مدرنی در صنعت عطر شد. در سال 2014 ، این طراح، عطر جدید خود را با نام NARCISO به بازار عرضه کرد که طی یک سال در راه رسیدن به یکی دیگر از نمادهای کلاسیک در صنعت عطر است. برخی از بهترین و معروف ترین رایحه های این برند:

LEau For Her ، Essence Eau de Musc ، Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir ، Essence ، عطر مردانه نارسیسو رودریگز مدل For Him ، Narciso Rouge ، For Her L'Absolu

کمی صبر کنید...