دوستان توجه نمایید شبکه پست دچار اختلال و کندی گردیده و اخیرا بعضی سفارشات پستی با تاخیر تحویل می گردد که هر چند خارج از کنترل ونتینو می باشد، به هر صورت از عزیزان پوزش می طلبیم.
عطر اس.تی.دوپونت S.T Dupont Perfum | عطر و ادکلن ونتینو

اس.تی.دوپونت S.T Dupont


عطر اس.تی.دوپونت  S.T Dupont Perfum یک شرکت کالاهای لوکس فرانسه است که در سال 1872 توسط Simon Tissot-Dupont با نام "S.T" تأسیس شد.این شرکت شروع به ارائه کیف پول های چرمی کرد. "عصر طلایی سفر" که از اواخر قرن نوزدهم آغاز شده بود ، به زودی بازاری برای چمدان های لوکس و لوازم سفر فراهم کرد. چمدان هایی که می توانند ضمن تحمل سفرهایی که چندین هفته یا ماه طول کشید ، بارهای گرانبهای ثروتمندان را نیز حمل کنند. S.T. Dupont برخی از بهترین لوازم مسافرت را ارائه داد. این زیبایی شناسی بیشتر وقتی تصدیق شد که پسران بنیانگذار ، آندره و لوسیان ، شروع به طراحی چمدان های مسافرتی شیک و مستحکم کردند. در سال 1929 ، وسایل مسافرتی مجلل آنها از طریق بوتیک های کارتیه در آمریکا در دسترس قرار گرفت. نوآوری در این شرکت در سالهای دشوار جنگ جهانی دوم شکوفاتر شد، زمانی که اس.تی.دوپونت اولین فندک گاز جیبی را اختراع کرد که طراحی بهبود یافته آن بعدا در سال 1952 ثبت اختراع شد. این مدل ، Ligne 1 ، امروزه هنوز هم پرفروش است و نمادی از وضعیت جهانی است.
عطرها علاوه بر سایر محصولات از مهمترین خطوط تولید اقلام لوکس ارائه شده توسط این خانه معتبر بودند. اولین عطرها ، S.T. Dupont pour Homme و پور Femme ،بودند که در سال 1998 معرفی شد. عطرهای اس.تی.دوپونت با همکاری Inter Parfums Inc تولید می شوند.

رایحه های معروف این برند :

S.T Dupont Essence Pure , Passenger , S.T. Dupont Noir ,  Blanc , So Dupont , Be Exceptional , Essence Pure Ocean pour Femme , Avenue Montaigne , Avenue Montaigne Intense , Passenger Cruise , Pour Femme Special Edition , Paris Saint Germain Eau des Princes Intense , Dupont Pour Femme

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی