توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

اس.تی.دوپونت S.T Dupont


عطر و ادکلن اس.تی.دوپونت S.T Dupont Perfume

در این صفحه با مشخصات ، قیمت و خرید عطر و ادکلن و ادوپرفیوم اس.تی.دوپونت S.T Dupont Perfume اورجینال (اصل) و انواع اس.تی.دوپونت شرکتی آشنا می شوید. عطر ادکلن های اورجینال اس.تی.دوپونت S.T Dupont و انواع عطر ادکلن های شرکتی اس.تی.دوپونت S.T Dupont شامل رایحه های مشهور زیر می باشد که با استفاده از فیلتر های مختلف قرار داده شده در این صفحه شامل اصالت (اورجینال یا شرکتی بودن و اینکه از کدام شرکت) ،رایحه (کدام کار از این برند) ، جنسیت (مردانه و زنانه) یا تم بویایی (گرم و خنک و شیرین و...) براحتی می توانید به نمونه دلخواه خود دسترسی پیدا نمایید.

برند اس.تی.دوپونت S.T Dupont Perfume یک شرکت کالاهای لوکس فرانسوی است که در سال 1872 توسط Simon Tissot-Dupont با نام "S.T" تأسیس شد.این شرکت در ابتدا شروع به ارائه کیف پول های چرمی کرد. "عصر طلایی سفر" که از اواخر قرن نوزدهم آغاز شده بود ، به زودی بازاری برای چمدان های لوکس و لوازم سفر فراهم کرد. چمدان هایی که می توانند ضمن تحمل سفرهایی که چندین هفته یا ماه طول کشید ، بارهای گرانبهای ثروتمندان را نیز حمل کنند. S.T. Dupont برخی از بهترین لوازم مسافرت را ارائه داد. این زیبایی شناسی بیشتر وقتی مورد تایید همکان واقع شد که پسران بنیانگذار ، آندره و لوسیان ، شروع به طراحی چمدان های مسافرتی شیک و مستحکم کردند. در سال 1929 ، وسایل مسافرتی مجلل آنها از طریق بوتیک های کارتیه در آمریکا در دسترس عموم قرار گرفت. نوآوری در این شرکت در سالهای دشوار جنگ جهانی دوم شکوفاتر شد، زمانی که اس.تی.دوپونت اولین فندک گاز جیبی را اختراع کرد که طراحی بهبود یافته آن بعدا در سال 1952 ثبت اختراع شد. این مدل ، Ligne 1 ، امروزه هنوز هم پرفروش است.
عطرها علاوه بر سایر محصولات از مهمترین خطوط تولید اقلام لوکس ارائه شده توسط اس.تی.دوپونت بودند. اولین عطرها ، S.T. Dupont pour Homme و پور Femme ،بودند که در سال 1998 معرفی شد. عطرهای اس.تی.دوپونت با همکاری Inter Parfums Inc تولید می شوند.

رایحه های معروف این برند :

S.T Dupont Essence Pure , Passenger , S.T. Dupont Noir ,  Blanc , So Dupont , Be Exceptional , Essence Pure Ocean pour Femme , Avenue Montaigne , Avenue Montaigne Intense , Passenger Cruise , Pour Femme Special Edition , Paris Saint Germain Eau des Princes Intense , Dupont Pour Femme

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی