توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 11 صبح ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند

واتساپ ونتینو   ایننستاگرام ونتینو   تلگرام ونتینو

تروساردی Trussardi
عطر تروساردی Trussardi Perfum یک برند ایتالیایی مد و سبک زندگی است که در سال 2011 میلادی 100 سالگی فعالیت خود را جشن گرفت. این شرکت ابتدا به عنوان کارخانه دستکش توسط Dante Trussardi در سال 1911 تأسیس شد ، تروساردی در این سرمایه گذاری موفق بود و سرانجام به عنوان دستکش ساز سلطنتی منصوب شد. با این حال ، بزرگترین موفقیت های شرکت پس از آن صورت گرفت که نیکولا پسر بزرگ دانته در سال 1965 این شرکت را به دست گرفت. سن و احساس تجاری نیکولا در مورد تحولات اجتماعی دهه 1960 به این شرکت کمک کرد تا به عنوان یک خانه مد و برند کالاهای شیک و مجلسی ، مجموع را به شهرت بین المللی سوق دهد. تحت هدایت نیکولا ، کار تروساردی از دستکش تا چمدان ، کیف دستی ، لوازم خانگی و اداری و کاپشن های چرمی گسترش یافت. اولین بوتیک Trussardi در میلان در سال 1976 افتتاح شد و همچنان فروشگاه گل سرسبد این شرکت است. کالاهای تروساردی به ایالات متحده و کلیه بازارهای اصلی اروپا صادر می گردد.
خانه Trussardi در دهه 1980 به مد گسترش یافت و لباسهای مردانه و خط زنانه را ارائه داد. آنها نمایش های مد خود را در سالن های تئاتر به نمایش گذاشتند و جزء اولین طراحانی بودند که نمایش های خود را برای عموم آزاد کردند. تحت رهبری نیکولا ، گروه Trussardi خطوط Trussardi Jeans ، Trussardi Home ، Trussardi Baby ، Trussardi Junior ، Trussardi Eyewear و عطرهای Trussardi را راه اندازی کرد. Trussardi یکی از چندین شرکت ایتالیایی بود که برای بهبود تمایز برچسب "Made in Italy" کار می کرد.
از سال 2005 ، Trussardi همراه با Selective Beauty عطرها را ارائه می دهد. اولین عطر تروساردی Trussardi for women بود که در بطری چرمی محصور شده بود و توسط خود Nicola Trussardi طراحی شده بود.

رایحه های معروف برند تروساردی : 

Trussardi Donna , Trussardi Uomo , Blue Land , Black Extreme , A Way For Her , My Land , Uomo The Red , A Way For Him , Delicate Rose , The Black Rose , Amber Oud , My Scent , Trussardi  My Name

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی