توجه : سفارشهایی که تا قبل از ساعت 12:30 ظهر هم ثبت شوند همان روز پیک یا فردا تحویل پست میشوند.

تروساردی Trussardi
عطر تروساردی Trussardi Perfum یک برند ایتالیایی مد و سبک زندگی است که در سال 2011 میلادی 100 سالگی فعالیت خود را جشن گرفت. این شرکت ابتدا به عنوان کارخانه دستکش توسط Dante Trussardi در سال 1911 تأسیس شد ، تروساردی در این سرمایه گذاری موفق بود و سرانجام به عنوان دستکش ساز سلطنتی منصوب شد. با این حال ، بزرگترین موفقیت های شرکت پس از آن صورت گرفت که نیکولا پسر بزرگ دانته در سال 1965 این شرکت را به دست گرفت. سن و احساس تجاری نیکولا در مورد تحولات اجتماعی دهه 1960 به این شرکت کمک کرد تا به عنوان یک خانه مد و برند کالاهای شیک و مجلسی ، مجموع را به شهرت بین المللی سوق دهد. تحت هدایت نیکولا ، کار تروساردی از دستکش تا چمدان ، کیف دستی ، لوازم خانگی و اداری و کاپشن های چرمی گسترش یافت. اولین بوتیک Trussardi در میلان در سال 1976 افتتاح شد و همچنان فروشگاه گل سرسبد این شرکت است. کالاهای تروساردی به ایالات متحده و کلیه بازارهای اصلی اروپا صادر می گردد.
خانه Trussardi در دهه 1980 به مد گسترش یافت و لباسهای مردانه و خط زنانه را ارائه داد. آنها نمایش های مد خود را در سالن های تئاتر به نمایش گذاشتند و جزء اولین طراحانی بودند که نمایش های خود را برای عموم آزاد کردند. تحت رهبری نیکولا ، گروه Trussardi خطوط Trussardi Jeans ، Trussardi Home ، Trussardi Baby ، Trussardi Junior ، Trussardi Eyewear و عطرهای Trussardi را راه اندازی کرد. Trussardi یکی از چندین شرکت ایتالیایی بود که برای بهبود تمایز برچسب "Made in Italy" کار می کرد.
از سال 2005 ، Trussardi همراه با Selective Beauty عطرها را ارائه می دهد. اولین عطر تروساردی Trussardi for women بود که در بطری چرمی محصور شده بود و توسط خود Nicola Trussardi طراحی شده بود.

رایحه های معروف برند تروساردی : 

Trussardi Donna , Trussardi Uomo , Blue Land , Black Extreme , A Way For Her , My Land , Uomo The Red , A Way For Him , Delicate Rose , The Black Rose , Amber Oud , My Scent , Trussardi  My Name

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی