دوستان توجه نمایید سفارش هایی که تا قبل از ساعت 10 صبح ثبت شوند همان روز با الوپیک ارسال شده و روز کاری بعد توسط پست جمع آوری می شود و اگر بعد از ساعت 10 باشد، همین روال یک روز کاری بعد انجام می شود
ادوپرفیوم عطر و ادکلن ایو روشه Yves Rocher Perfume | عطر و ادکلن ونتینو

ایو روشه Yves Rocher


عطر و ادکلن ایو روشه Yves Rocher Perfume

در این صفحه با مشخصات ، قیمت و خرید عطر و ادکلن و ادوپرفیوم ایو روشه Yves Rocher Perfume اورجینال (اصل) و انواع ایو روشه Yves Rocher شرکتی آشنا می شوید. عطر ادکلن های اورجینال ایو روشه Yves Rocher و انواع عطر ادکلن های شرکتی ایو روشه Yves Rocher شامل رایحه های مشهور زیر می باشد که با استفاده از فیلتر های مختلف قرار داده شده در این صفحه شامل اصالت (اورجینال یا شرکتی بودن و اینکه از کدام شرکت) ،رایحه (کدام کار از این برند) ، جنسیت (مردانه و زنانه) یا تم بویایی (گرم و خنک و شیرین و...) براحتی می توانید به نمونه دلخواه خود دسترسی پیدا نمایید.

ایو روچر (1930-2009) یک تاجر فرانسوی و بنیانگذار شرکت لوازم آرایشی بود که نام خود را برای برند خود برگزید. روچر در روستای لا گاسیلی ، در منطقه بریتنی فرانسه متولد و بزرگ شد و هرگز از ریشه های خود دور نشد. شرکتی که وی تأسیس کرده است با داشتن دفتر مرکزی و باغ گیاه شناسی مستقر در لا گاسیلی ، تعهد همیشگی خود را نسبت به منطقه ولادت خود حفظ می کند. روچر شروع خود را در تجارت لوازم زیبایی هنگامی آغاز کرد که یک متخصص محلی به او نشان داد که چگونه با استفاده از گیاهان بومی منطقه یک پماد پوست بسازد. روچر با تبلیغات در مجلات فرانسوی پماد را به بازار عرضه کرد و زمینه را برای روند فروش مستقیم فراهم کرد که قرار بود قطعه مهمی از مدل تجاری وی باشد.
ایو روشه یکی از اولین شرکت هایی که از مواد گیاهی به عنوان پایه ای برای محصولات آرایشی ، محصولات مراقبت از پوست و عطرهای خود استفاده می کند. محصولات فروش خوبی داشتند و این شرکت تنها سه سال بعد توانست اولین فروشگاه خود را افتتاح کند. اکنون امپراطوری Yves Rocher در سراسر جهان گسترش یافته است و محصولات آن در حال حاضر در 88 كشور موجود است. روچر در سال 1992 رسماً از شرکت بازنشسته شد و کنترل را به پسرش دیدیه سپرد. پس از مرگ نابهنگام دیدیه ، تنها دو سال بعد ، او به راس قدرت بازگشت و تا زمان مرگ خود در سال 2009 در آنجا ماند. از معروف ترین رایحه های برند ایو روچر عبارتند از :

Yves Rocher Evidence , Yves Rocher Magnolia , Yves Rocher Evidence Homme , Yves Rocher Evidence L’Eau , Yves Rocher Evidence Green , Yves Rocher Cuir Vetiver 100ml , Yves Rocher Ambre Noir , Yves Rocher Bois de Sauge

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی